Woningwaarde in Veldhoven
Veldhoven telt 23.110 woningen en ligt in de gemeente Veldhoven. De helft van de woningen is groter dan 116 m² en het mediane bouwjaar is 1984.
Wat is uw huis in Veldhoven waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Veldhoven
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 657 verkopen in Veldhoven.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 568.638 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.725 |
| Gemiddelde verkooptijd | 46 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 657 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 931 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Veldhoven
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 6.357 | 28,2% |
| Appartement | 5.481 | 24,4% |
| Vrijstaand | 4.126 | 18,3% |
| Twee-onder-een-kap | 3.522 | 15,7% |
| Hoekwoning | 3.018 | 13,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,4% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Veldhoven
17 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Veldhoven ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Veldhoven | Veldhoven | 2.719 | € 518.000 |
| Zeelst | Veldhoven | 2.610 | € 518.000 |
| D'Ekker | Veldhoven | 2.299 | € 383.000 |
| Cobbeek en Centrum | Veldhoven | 2.128 | € 357.000 |
| Zonderwijk | Veldhoven | 1.822 | € 401.000 |
| De Kelen | Noordelijk Woongebied | 1.627 | € 499.000 |
| Heikant-West | Noordelijk Woongebied | 1.586 | € 441.000 |
| De Polders | Noordelijk Woongebied | 1.553 | € 542.000 |
| Verspreide huizen Zittard | Oerle | 1.285 | € 583.000 |
| 't Look | Veldhoven | 1.277 | € 455.000 |
| Meerveldhoven | Veldhoven | 1.232 | € 437.000 |
| Oerle | Oerle | 1.119 | € 659.000 |
| Heikant-Oost | Noordelijk Woongebied | 1.071 | € 525.000 |
| Verspreide huizen Scherpenering en Landsaard | Oerle | 483 | € 557.000 |
| Verspreide huizen ten zuiden van de E3-weg | Veldhoven | 124 | € 898.000 |
| Verspreide huizen Groote Aard en Vliet | Oerle | 123 | € 765.000 |
| Zandoerle | Oerle | 52 | € 866.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Veldhoven, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Veldhoven
De 60 grootste van 674 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 674 straten in Veldhoven.
| Abdijtuinen | 297 | 106 m² | 2010 |
| Mira | 262 | 63 m² | 2012 |
| Dorpstraat | 225 | 133 m² | 1968 |
| Wal | 225 | 58 m² | 1978 |
| Bossebaan | 201 | 85 m² | 2026 |
| Genderstroom | 196 | 50 m² | 2023 |
| Sondervick | 192 | 130 m² | 2004 |
| Blaarthemseweg | 180 | 80 m² | 2018 |
| De Reijenburg | 179 | 106 m² | 2000 |
| Lei | 168 | 70 m² | 1983 |
| Bree | 162 | 90 m² | 1979 |
| Houtwal | 160 | 83 m² | 2005 |
| Parklaan | 153 | 78 m² | 2000 |
| Oortlaan | 147 | 97 m² | 1968 |
| Kromstraat | 144 | 109 m² | 1982 |
| Broekweg | 143 | 145 m² | 1952 |
| Braak | 138 | 87 m² | 1978 |
| Djept | 137 | 65 m² | 2025 |
| Ambachtslaan | 136 | 71 m² | 1976 |
| Mullerlaan | 134 | 97 m² | 1968 |
| Burgemeester van Hooffln | 132 | 82 m² | 1960 |
| Ree | 130 | 122 m² | 2009 |
| Middelberg | 129 | 119 m² | 1982 |
| Blauwven | 128 | 133 m² | 2006 |
| Lange Kruisweg | 127 | 80 m² | 2016 |
| De Plank | 124 | 60 m² | 2023 |
| Kerkakkerstraat | 123 | 128 m² | 1959 |
| Provincialeweg | 122 | 140 m² | 1952 |
| Kruisstraat | 119 | 162 m² | 1952 |
| Meiveld | 119 | 67 m² | 1983 |
| Regenboogven | 119 | 88 m² | 2011 |
| Buizerd | 118 | 144 m² | 1993 |
| Putte | 118 | 50 m² | 2024 |
| Berg | 111 | 120 m² | 1981 |
| Bovenhei | 104 | 126 m² | 1987 |
| Smelen | 102 | 119 m² | 2009 |
| Biezenkuilen | 100 | 144 m² | 1978 |
| Merefeltstraat | 94 | 112 m² | 1956 |
| Nijlandlaan | 89 | 97 m² | 1963 |
| Nijverheidslaan | 87 | 71 m² | 1972 |
| Kapelstraat-Zuid | 86 | 137 m² | 1958 |
| Delling | 85 | 50 m² | 2024 |
| Lange Mees | 84 | 93 m² | 1952 |
| Zandoerleseweg | 84 | 120 m² | 2018 |
| Hagerpad | 83 | 79 m² | 2011 |
| Kransackerweg | 82 | 100 m² | 2026 |
| Ligt | 82 | 69 m² | 1991 |
| Ceciliastraat | 81 | 82 m² | 1957 |
| Leemsbroek | 81 | 104 m² | 2021 |
| Oude Kerkstraat | 81 | 179 m² | 1976 |
| Plataanbeek | 81 | 96 m² | 1977 |
| Hertgang | 79 | 116 m² | 2009 |
| Locht | 78 | 207 m² | 1969 |
| Hermannistraat | 77 | 55 m² | 1970 |
| Lepelkesweg | 76 | 83 m² | 1985 |
| Het Struweel | 75 | 115 m² | 1976 |
| De Twijnder | 73 | 123 m² | 1974 |
| Heuvelstraat | 73 | 138 m² | 1934 |
| Middelhei | 73 | 155 m² | 1987 |
| Vlierbeek | 73 | 120 m² | 1974 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.