Huizenprijzen en woningwaarde in Veghel
Veghel telt 16.811 woningen en ligt in de gemeente Meierijstad. De helft van de woningen is groter dan 123 m² en het mediane bouwjaar is 1988.
Wat is uw huis in Veghel waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Veghel
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 472 verkopen in Veghel.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 496.646 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.140 |
| Gemiddelde verkooptijd | 38 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 472 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 644 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Veghel bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Veghel is 123 m²; tegen € 4.140 per m² komt die uit rond € 509.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 38 dagen in Veghel. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Veghel
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 4.384 | 27,8% |
| Appartement | 3.490 | 22,1% |
| Vrijstaand | 3.152 | 20,0% |
| Twee-onder-een-kap | 2.548 | 16,1% |
| Hoekwoning | 2.204 | 14,0% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 93,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Veghel
32 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Veghel ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Veghel, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Veghel
De 60 grootste van 537 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 537 straten in Veghel.
| De Scheifelaar | 323 | 207 m² | 2018 |
| Spoorven | 316 | 145 m² | 1996 |
| Moerven | 221 | 146 m² | 1999 |
| Kloosterhof | 205 | 78 m² | 2024 |
| Bosven | 195 | 158 m² | 2003 |
| Rietven | 191 | 155 m² | 1997 |
| Vlasven | 186 | 137 m² | 2008 |
| Visven | 167 | 171 m² | 2003 |
| Ketelven | 161 | 123 m² | 2008 |
| Prof. Oppenheimstraat | 157 | 148 m² | 2026 |
| Stadhuisplein | 131 | 80 m² | 1995 |
| Sluisstraat | 126 | 84 m² | 2009 |
| Middegaalspad | 125 | 82 m² | 2020 |
| De Bunders | 120 | 77 m² | 1987 |
| Past. van Haarenstraat | 120 | 144 m² | 1936 |
| Peppelhof | 119 | 71 m² | 1998 |
| Trompstraat | 116 | 35 m² | 1997 |
| Zwijsenhof | 116 | 69 m² | 1954 |
| Mintveld | 113 | — | 2026 |
| Cederlaar | 110 | 108 m² | 1981 |
| Mergelven | 108 | 124 m² | 2008 |
| Distellaar | 106 | 126 m² | 1981 |
| Past. Clercxstraat | 106 | 202 m² | 1960 |
| Broedershof | 104 | 81 m² | 1998 |
| Deken van Miertstraat | 104 | 47 m² | 1869 |
| Buitendreef | 103 | 107 m² | 2021 |
| Dilleveld | 99 | 105 m² | 1982 |
| Tijmveld | 99 | 134 m² | 1990 |
| Kievietdonk | 98 | 144 m² | 1977 |
| Turfven | 98 | 166 m² | 2007 |
| Frisselsteinstraat | 97 | 66 m² | 2005 |
| Burg. de Kuijperlaan | 94 | 67 m² | 1983 |
| Espelaar | 92 | 103 m² | 1980 |
| Hoofdstraat | 90 | 96 m² | 1980 |
| Kapelstraat | 90 | 178 m² | 1965 |
| Dominicus van Ophovenstraat | 88 | 140 m² | 2016 |
| Meeuwdonk | 87 | 92 m² | 1975 |
| Mr. van Coothstraat | 81 | 67 m² | 2026 |
| Spreeuwendonk | 80 | 111 m² | 1977 |
| Hezelaarstraat | 79 | 157 m² | 1963 |
| N.C.B.-laan | 78 | 162 m² | 1939 |
| Snipdonk | 78 | 122 m² | 1975 |
| Dennelaar | 77 | 119 m² | 1983 |
| De Omgang | 76 | 108 m² | 2023 |
| Donauring | 76 | 121 m² | 1972 |
| Klaverhoeve | 76 | 107 m² | 2026 |
| Muurveld | 74 | 110 m² | 1990 |
| Markt | 73 | 90 m² | 2021 |
| Patrijsdonk | 73 | 94 m² | 1975 |
| Peellandstraat | 72 | 115 m² | 2011 |
| Rijnstraat | 72 | 138 m² | 1973 |
| Groesvelden | 71 | — | 2026 |
| Wolgastraat | 71 | 121 m² | 1973 |
| Molenstraat | 70 | 78 m² | 1978 |
| Julianastraat | 69 | 104 m² | 2014 |
| Lavasveld | 69 | 145 m² | 1990 |
| Ringoven | 69 | 179 m² | 2004 |
| Vlas en Graan | 69 | 114 m² | 1993 |
| H. Hartplein | 68 | 72 m² | 2012 |
| De Kempen | 67 | 70 m² | 1992 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.