Huizenprijzen en woningwaarde in Terheijden
Terheijden telt 2.892 woningen en ligt in de gemeente Drimmelen. De helft van de woningen is groter dan 117 m² en het mediane bouwjaar is 1977.
Wat is uw huis in Terheijden waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Terheijden
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 80 verkopen in Terheijden.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 495.005 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.083 |
| Gemiddelde verkooptijd | 33 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 80 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 95 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Terheijden bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Terheijden is 117 m²; tegen € 4.083 per m² komt die uit rond € 478.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 33 dagen in Terheijden. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Terheijden
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 1.040 | 36,2% |
| Hoekwoning | 537 | 18,7% |
| Twee-onder-een-kap | 468 | 16,3% |
| Vrijstaand | 447 | 15,6% |
| Appartement | 379 | 13,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Terheijden
9 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Terheijden ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Molenpolder | Terheijden | 828 | € 339.000 |
| Zeggepolder-zuid | Terheijden | 520 | € 334.000 |
| Vaartkant | Terheijden | 511 | € 445.000 |
| Terheijden centrum | Terheijden | 309 | € 353.000 |
| Terheijden noordwest | Terheijden | 270 | € 460.000 |
| Zeggepolder-oost | Terheijden | 147 | € 441.000 |
| Bergen | Terheijden | 140 | € 470.000 |
| Verspreide huizen Terheijden | Terheijden | 97 | € 644.000 |
| Kleine Schans | Terheijden | 70 | € 694.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Terheijden, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Terheijden
De 60 grootste van 110 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 110 straten in Terheijden.
| Hoofdstraat | 138 | 126 m² | 1952 |
| Zeggelaan | 93 | 142 m² | 1974 |
| Polderstraat | 87 | 105 m² | 1961 |
| Markstraat | 74 | 101 m² | 1984 |
| Brabantstraat | 70 | 112 m² | 2015 |
| Molenstraat | 69 | 143 m² | 1920 |
| Vliethof | 67 | 101 m² | 1983 |
| Raadhuisstraat | 65 | 160 m² | 1930 |
| Vierhoven | 65 | 118 m² | 1973 |
| Klaverbeemd | 64 | 118 m² | 1976 |
| Hulsdonk | 59 | 113 m² | 1977 |
| Koningsveld | 58 | 205 m² | 2006 |
| Vlasweel | 57 | 152 m² | 1980 |
| Abtslaan | 56 | 120 m² | 1969 |
| Biezelaar | 51 | 120 m² | 1976 |
| Molenweel | 51 | 111 m² | 2026 |
| Liesveld | 48 | 156 m² | 1978 |
| Dorpsplein | 44 | 57 m² | 1988 |
| Het Jagertje | 44 | 107 m² | 2018 |
| Lageweg | 43 | 134 m² | 1953 |
| Bergen | 41 | 152 m² | 1939 |
| Haagwinde | 37 | 127 m² | 1990 |
| Baroniestraat | 35 | 107 m² | 1961 |
| Schapenbogert | 35 | 117 m² | 1951 |
| Vlierlaan | 35 | 154 m² | 1997 |
| Buntlaar | 34 | 146 m² | 1984 |
| Bosbies | 32 | 155 m² | 1995 |
| Ganzenweel | 32 | 169 m² | 1979 |
| Ruitersvaartseweg | 32 | 112 m² | 1980 |
| Botzegge | 30 | 93 m² | 2010 |
| Weegbree | 30 | 102 m² | 1993 |
| Evenakker | 29 | 86 m² | 1982 |
| Liedekerkestraat | 29 | 105 m² | 1961 |
| Rassegemstraat | 29 | 105 m² | 1961 |
| Norbartstraat | 28 | 124 m² | 1986 |
| Nassaustraat | 27 | 104 m² | 1965 |
| Vlietstraat | 27 | 112 m² | 1973 |
| Huijgensstraat | 26 | 98 m² | 1954 |
| Markkant | 26 | 113 m² | 1968 |
| Schotenstraat | 25 | 112 m² | 1961 |
| Duvenvoordestraat | 24 | 104 m² | 1961 |
| Hezelaar | 24 | 130 m² | 1979 |
| Hoefplein | 24 | 102 m² | 1970 |
| Middenstip | 24 | 111 m² | 2023 |
| Ravelijn | 24 | 190 m² | 2000 |
| Veldbies | 24 | 84 m² | 1994 |
| Munnikenhof | 23 | 250 m² | 1970 |
| Schansstraat | 23 | 132 m² | 1964 |
| Waterbies | 23 | 173 m² | 1998 |
| Bastion | 22 | 188 m² | 2000 |
| Bredaseweg | 22 | 150 m² | 1930 |
| Elzenhof | 22 | 117 m² | 1969 |
| Moerdijkseweg | 22 | 211 m² | 1964 |
| Ganzenpad | 21 | 67 m² | 2006 |
| Ravendal | 21 | 143 m² | 1975 |
| Rode Vaart | 21 | 126 m² | 1970 |
| Zwanenstrek | 21 | 114 m² | 1970 |
| Heulstraat | 20 | 132 m² | 1970 |
| Antoniushof | 19 | 59 m² | 1988 |
| Markpoort | 19 | 95 m² | 1984 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.