Huizenprijzen en woningwaarde in Siddeburen
Siddeburen telt 1.539 woningen en ligt in de gemeente Midden-Groningen. De helft van de woningen is groter dan 123 m² en het mediane bouwjaar is 1973.
Wat is uw huis in Siddeburen waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Siddeburen
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 34 verkopen in Siddeburen.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 517.595 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.481 |
| Gemiddelde verkooptijd | 55 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 34 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 43 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Siddeburen bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Siddeburen is 123 m²; tegen € 3.481 per m² komt die uit rond € 428.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 55 dagen in Siddeburen. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Siddeburen
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 792 | 52,6% |
| Twee-onder-een-kap | 232 | 15,4% |
| Appartement | 184 | 12,2% |
| Hoekwoning | 151 | 10,0% |
| Tussenwoning | 148 | 9,8% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Siddeburen
2 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Siddeburen ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Siddeburen | Siddeburen | 1.373 | € 294.000 |
| Siddeburen Buitengebied | Siddeburen | 164 | € 434.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Siddeburen, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Siddeburen
De 60 grootste van 63 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 63 straten in Siddeburen.
| Hoofdweg | 217 | 147 m² | 1934 |
| Oudeweg | 153 | 141 m² | 1925 |
| Reint Dijkemastraat | 90 | 112 m² | 2005 |
| Koningsakkers | 82 | 100 m² | 1982 |
| Damsterweg | 71 | 140 m² | 1933 |
| Noorderweg | 67 | 97 m² | 1964 |
| Eideweg | 58 | 166 m² | 1934 |
| De Potterij | 39 | 108 m² | 1974 |
| Vloedweg | 37 | 121 m² | 1968 |
| Noorderholt | 35 | 145 m² | 1977 |
| Kwikstaart | 32 | 123 m² | 1992 |
| Blaauwslaan | 31 | 109 m² | 1961 |
| Oostwoldjerweg | 30 | 264 m² | 1956 |
| Costerijweg | 29 | 113 m² | 1973 |
| Buizerd | 28 | 154 m² | 1997 |
| Kerklaan | 28 | 82 m² | 1963 |
| Schoollaan | 27 | 69 m² | 1994 |
| Patrijs | 25 | 114 m² | 1989 |
| Meidoornlaan | 24 | 101 m² | 1924 |
| Molenlaan | 24 | 143 m² | 1931 |
| Poststraat | 24 | 112 m² | 1964 |
| Wendakker | 23 | 156 m² | 1995 |
| Kiekendief | 22 | 162 m² | 1997 |
| Jan Oostindiërstraat | 21 | 148 m² | 2006 |
| Verlengde Molenlaan | 21 | 97 m² | 1953 |
| Akkereindenweg | 20 | 140 m² | 1989 |
| Torenvalk | 20 | 153 m² | 1997 |
| Singellaan | 18 | 119 m² | 1951 |
| Zwaluw | 18 | 67 m² | 1995 |
| Aeilko Bulthuisstraat | 17 | 99 m² | 2022 |
| Gebr. Bollegraafstraat | 17 | 102 m² | 2022 |
| op 't Haim | 16 | 63 m² | 1963 |
| Veenweg | 16 | 242 m² | 1930 |
| Middenstraat | 14 | 108 m² | 1962 |
| Lougpadje | 12 | 124 m² | 1960 |
| Westerlaan | 11 | 136 m² | 1922 |
| Geermaar | 10 | 218 m² | 2007 |
| Ooster Zandenweg | 10 | 298 m² | 1914 |
| Viskenijstraat | 10 | 124 m² | 1962 |
| Zandelaan | 10 | 157 m² | 1930 |
| Julius Leviestraat | 9 | 102 m² | 2021 |
| Korte Akkers | 6 | 113 m² | 1968 |
| Oosterweg | 6 | 149 m² | 1938 |
| Geerlandweg | 5 | 335 m² | 1928 |
| Leentjerweg | 5 | 192 m² | 1935 |
| Mineke Marcuspad | 5 | 97 m² | 2022 |
| Smitslaan | 5 | 140 m² | 1912 |
| Willem Balkemastraat | 5 | 167 m² | 2006 |
| Simon van Hasseltstraat | 4 | 102 m² | 2021 |
| Singeldwarsstraat | 4 | 156 m² | 1965 |
| Veendijk | 4 | 250 m² | 1932 |
| De Zanden | 3 | 527 m² | 1939 |
| Kooilaan | 3 | 129 m² | 1983 |
| Oosterweeren | 3 | 306 m² | 1920 |
| Hondswarf | 2 | 205 m² | 1966 |
| Huisweersterweg | 2 | 163 m² | 1986 |
| Kalverkampen | 2 | 1848 m² | 2000 |
| Kugelslaan | 2 | 116 m² | 1962 |
| Volmachtenweg | 2 | 136 m² | 1902 |
| Wilderhofsterweg | 2 | 286 m² | 1951 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.