Huizenprijzen en woningwaarde in Oudenbosch
Oudenbosch telt 6.299 woningen en ligt in de gemeente Halderberge. De helft van de woningen is groter dan 112 m² en het mediane bouwjaar is 1977.
Wat is uw huis in Oudenbosch waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Oudenbosch
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 184 verkopen in Oudenbosch.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 438.029 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.704 |
| Gemiddelde verkooptijd | 66 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 184 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 204 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Oudenbosch bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Oudenbosch is 112 m²; tegen € 3.704 per m² komt die uit rond € 415.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 66 dagen in Oudenbosch. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Oudenbosch
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 2.212 | 35,7% |
| Hoekwoning | 1.197 | 19,3% |
| Appartement | 1.180 | 19,0% |
| Vrijstaand | 986 | 15,9% |
| Twee-onder-een-kap | 621 | 10,0% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 98,4% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Oudenbosch
8 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Oudenbosch ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Oudenbosch-Centrum | Oudenbosch | 2.335 | € 289.000 |
| Pagnevaart | Oudenbosch | 1.005 | € 317.000 |
| Albano | Oudenbosch | 978 | € 365.000 |
| Spui | Oudenbosch | 914 | € 304.000 |
| Velletri | Oudenbosch | 777 | € 363.000 |
| Verspreide huizen ten zuiden van Oudenbosch | Oudenbosch | 139 | € 580.000 |
| Verspreide huizen ten noorden van Oudenbosch | Oudenbosch | 120 | € 569.000 |
| Verspreide huizen Kuivezand en omgeving | Oudenbosch | 31 | € 523.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Oudenbosch, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Oudenbosch
De 60 grootste van 212 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 212 straten in Oudenbosch.
| Spuilaan | 272 | 115 m² | 1980 |
| Duiventoren | 166 | 115 m² | 1979 |
| Zellebergen | 164 | 101 m² | 2010 |
| Bornhemweg | 130 | 128 m² | 1980 |
| Molenstraat | 123 | 105 m² | 1930 |
| Bosschendijk | 115 | 192 m² | 1960 |
| Pagnevaartweg | 108 | 111 m² | 1953 |
| Markt | 104 | 85 m² | 1930 |
| Bansingel | 100 | 104 m² | 1980 |
| Groene Woud | 98 | 136 m² | 1972 |
| Zouavenlaan | 97 | 108 m² | 1972 |
| West Vaardeke | 90 | 116 m² | 2010 |
| Zoutlaan | 81 | 115 m² | 1976 |
| Watergraaflaan | 78 | 138 m² | 1992 |
| Jaap Edenlaan | 75 | 115 m² | 1978 |
| Sportparklaan | 72 | 121 m² | 2025 |
| Wilgenstraat | 71 | 80 m² | 1970 |
| Strijmondlaan | 69 | 98 m² | 1955 |
| Prof Mulderslaan | 65 | 102 m² | 1966 |
| Jaagpad | 64 | 94 m² | 1983 |
| Aloysiushof | 63 | 87 m² | 1841 |
| Thorbeckestraat | 61 | 80 m² | 1954 |
| Lindestraat | 56 | 100 m² | 1963 |
| Sint Pieter | 53 | 133 m² | 1974 |
| Moerdijksestraat | 51 | 175 m² | 1978 |
| Tuinderslaan | 51 | 159 m² | 2019 |
| Ankerstraat | 49 | 104 m² | 1988 |
| Churchillstraat | 48 | 109 m² | 2008 |
| Jezuïetenplein | 48 | 74 m² | 2012 |
| Linnaeuslaan | 48 | 94 m² | 1967 |
| Burg Teijssenstraat | 47 | 96 m² | 1954 |
| Lollestraat | 47 | 65 m² | 1994 |
| Kerketiend | 46 | 111 m² | 1973 |
| St Annastraat | 46 | 118 m² | 1992 |
| Darinkveld | 45 | 114 m² | 1980 |
| Drimmelaarstraat | 45 | 100 m² | 1968 |
| Molmerlaan | 44 | 110 m² | 1993 |
| Fenkelstraat | 42 | 117 m² | 1901 |
| Entstraat | 41 | 163 m² | 1998 |
| Havenhoofd | 41 | 120 m² | 2018 |
| Romelaan | 40 | 144 m² | 1974 |
| Timberwolfstraat | 40 | 106 m² | 1957 |
| Turfhoofd | 40 | 133 m² | 2009 |
| Velletriweg | 40 | 202 m² | 1976 |
| Achter 't postkantoor | 39 | 91 m² | 1930 |
| Sparrenstraat | 39 | 102 m² | 1964 |
| Beukenlaan | 38 | 120 m² | 1962 |
| C Raaijmakerslaan | 38 | 163 m² | 1982 |
| Beatrixlaan | 37 | 100 m² | 1950 |
| Mentanalaan | 37 | 111 m² | 1973 |
| Touwbaan | 36 | 116 m² | 2018 |
| Alverno | 35 | 118 m² | 2010 |
| Oudlandweg | 35 | 197 m² | 1935 |
| Rooseveltstraat | 35 | 108 m² | 1950 |
| Sluispoort | 35 | 121 m² | 2006 |
| Frascatilaan | 34 | 131 m² | 2020 |
| Mgr Dr Poelsplein | 34 | 91 m² | 2007 |
| Ruige Hoek | 34 | 94 m² | 1983 |
| Ste Bernaertsstraat | 34 | 192 m² | 1904 |
| Pater Beckerstraat | 33 | 104 m² | 1962 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.