Huizenprijzen en woningwaarde in Ospel
Ospel telt 1.789 woningen en ligt in de gemeente Nederweert. De helft van de woningen is groter dan 165 m² en het mediane bouwjaar is 1976.
Wat is uw huis in Ospel waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Ospel
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 40 verkopen in Ospel.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 602.065 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.737 |
| Gemiddelde verkooptijd | 55 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 40 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 45 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Ospel bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Ospel is 165 m²; tegen € 3.737 per m² komt die uit rond € 617.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 55 dagen in Ospel. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Ospel
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 962 | 54,1% |
| Twee-onder-een-kap | 436 | 24,5% |
| Hoekwoning | 151 | 8,5% |
| Appartement | 115 | 6,5% |
| Tussenwoning | 113 | 6,4% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Ospel
5 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Ospel ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Ospel | Ospel | 1.162 | € 379.000 |
| Nieuwstraat-Horick-Kampersweg | Ospel | 201 | € 526.000 |
| Ospeldijk | Ospel | 184 | € 448.000 |
| Waatskamp-Bientjesweg | Ospel | 145 | € 539.000 |
| Moostdijk-Kruisvennendijk | Ospel | 97 | € 505.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Ospel, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Ospel
De 60 grootste van 97 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 97 straten in Ospel.
| Meijelsedijk | 122 | 172 m² | 1960 |
| Onze Lieve Vrouwestraat | 101 | 158 m² | 1982 |
| Lemmenhoek | 78 | 150 m² | 1964 |
| Waatskamp | 67 | 197 m² | 1968 |
| Stad | 66 | 61 m² | 2003 |
| Korenbloemstraat | 63 | 163 m² | 1973 |
| Lochtstraat | 61 | 189 m² | 1971 |
| Pastoor Vullersstraat | 60 | 140 m² | 1962 |
| Meeuwenstraat | 52 | 128 m² | 1986 |
| Annastraat | 45 | 111 m² | 1976 |
| Leeuwebekstraat | 41 | 156 m² | 1978 |
| Plattepeeldijk | 38 | 136 m² | 2025 |
| Schepengraaf | 37 | 177 m² | 1973 |
| Klaarstraat | 33 | 246 m² | 1975 |
| Hennesweg | 31 | 149 m² | 1979 |
| Laonepaât | 31 | 138 m² | 1995 |
| Veenring | 31 | 194 m² | 2019 |
| Verreussellaan | 30 | 138 m² | 1959 |
| Gruttostraat | 28 | 122 m² | 1985 |
| Meester Schakenhof | 28 | 150 m² | 2005 |
| Anselberg | 26 | 164 m² | 1987 |
| Klaproosstraat | 26 | 155 m² | 1971 |
| Buizerdstraat | 24 | 184 m² | 1998 |
| Windestraat | 24 | 71 m² | 1971 |
| Sperwerstraat | 23 | 166 m² | 1997 |
| Zandstraat | 23 | 196 m² | 1974 |
| Horick | 21 | 226 m² | 1948 |
| Kampersweg | 21 | 213 m² | 1961 |
| Kuilstraat | 20 | 177 m² | 1962 |
| Nieuwstraat | 20 | 230 m² | 1965 |
| Vlut | 20 | 161 m² | 1994 |
| Waatskampzijweg | 20 | 206 m² | 2004 |
| Aerthijsplein | 19 | 122 m² | 2011 |
| Kreijel | 19 | 261 m² | 1965 |
| Kruisvennendijk | 19 | 174 m² | 1965 |
| Casseweg | 18 | 188 m² | 1970 |
| Hagelkruisbaan | 18 | 194 m² | 1984 |
| Kamillestraat | 18 | 119 m² | 1971 |
| Siebenstraat | 17 | 169 m² | 1973 |
| Moostdijk | 16 | 174 m² | 1968 |
| Venloseweg | 16 | 237 m² | 1954 |
| Meester Hermansstraat | 14 | 212 m² | 2005 |
| Ommelpad | 14 | 186 m² | 1970 |
| Peelveldje | 14 | 141 m² | 1991 |
| Korhoenstraat | 13 | 128 m² | 1984 |
| Nieuwe baan | 12 | 202 m² | 1983 |
| Meldestraat | 11 | 89 m² | 1976 |
| Tempelshof | 11 | 129 m² | 2020 |
| Beelenstraat | 10 | 228 m² | 1965 |
| Horickheide | 10 | 214 m² | 1970 |
| Peeljuffer | 10 | 181 m² | 2003 |
| Wikkestraat | 10 | 144 m² | 1971 |
| Zuster Armandastraat | 10 | 209 m² | 2005 |
| Gebbelsweg | 9 | 197 m² | 1990 |
| Oude dijk | 9 | 231 m² | 1950 |
| Papaverstraat | 9 | 145 m² | 1978 |
| Schinkelsweg | 9 | 215 m² | 1958 |
| Reebergweg | 8 | 238 m² | 1947 |
| Waatskamperheide | 8 | 196 m² | 1958 |
| Herman Maashof | 7 | 284 m² | 2006 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.