Huizenprijzen en woningwaarde in Liessel
Liessel telt 1.551 woningen en ligt in de gemeente Deurne. De helft van de woningen is groter dan 149 m² en het mediane bouwjaar is 1979.
Wat is uw huis in Liessel waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Liessel
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 35 verkopen in Liessel.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 576.178 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.116 |
| Gemiddelde verkooptijd | 34 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 35 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 40 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Liessel bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Liessel is 149 m²; tegen € 4.116 per m² komt die uit rond € 613.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 34 dagen in Liessel. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Liessel
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 644 | 42,6% |
| Twee-onder-een-kap | 321 | 21,2% |
| Tussenwoning | 197 | 13,0% |
| Hoekwoning | 190 | 12,6% |
| Appartement | 161 | 10,6% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,5% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Liessel
2 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Liessel ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Liessel kern | Liessel | 1.156 | € 410.000 |
| Verspreide woningen bij Liessel | Liessel | 395 | € 518.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Liessel, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Liessel
De 60 grootste van 76 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 76 straten in Liessel.
| Hoofdstraat | 149 | 138 m² | 1967 |
| Monseigneur Berkvensstraat | 106 | 154 m² | 1966 |
| Hazelaar | 102 | 121 m² | 1981 |
| Loon | 71 | 209 m² | 1958 |
| Vreugdestand | 49 | 117 m² | 2026 |
| Nieuwstraat | 47 | 175 m² | 1973 |
| Hulsbos | 46 | 117 m² | 1991 |
| Overloop | 45 | 154 m² | 2007 |
| Molenweg | 41 | 211 m² | 2004 |
| Pater Aartsplein | 41 | 98 m² | 2012 |
| Zandstraat | 41 | 144 m² | 1967 |
| Sint Hubertusstraat | 39 | 111 m² | 1960 |
| Eikenlaan | 36 | 217 m² | 1964 |
| Meidoorn | 35 | 116 m² | 1984 |
| Kieboom | 34 | 142 m² | 1990 |
| Sint Servatiusstraat | 34 | 120 m² | 1974 |
| Neerkantseweg | 30 | 232 m² | 1967 |
| Oude Molen | 29 | 161 m² | 1963 |
| Sint Antoniusstraat | 29 | 111 m² | 1965 |
| Tramweg | 27 | 193 m² | 1970 |
| Vossenweg | 27 | 131 m² | 1980 |
| Hoogveld | 25 | 126 m² | 1973 |
| Wellenshof | 24 | 80 m² | 2010 |
| Kesselaar | 22 | 166 m² | 1973 |
| Zand | 21 | 205 m² | 1957 |
| Binnenhof | 20 | 78 m² | 2013 |
| Snoertsebaan | 20 | 278 m² | 1960 |
| Hazeldonkseweg | 19 | 185 m² | 1955 |
| Moerbei | 18 | 150 m² | 1985 |
| Rodegraafweg | 18 | 228 m² | 1963 |
| Hoogdonkseweg | 16 | 194 m² | 1964 |
| Kanaalstraat | 16 | 256 m² | 1956 |
| Berktsedijk | 14 | 204 m² | 1972 |
| Regenweg | 14 | 171 m² | 1960 |
| Buntseweg | 13 | 156 m² | 1957 |
| Straatsebaan | 13 | 236 m² | 1951 |
| het Hofke | 12 | 58 m² | 1968 |
| Banierveld | 11 | 88 m² | 1989 |
| Moorveld | 11 | 215 m² | 1973 |
| Esdoornhof | 10 | 115 m² | 2009 |
| Sint Lambertusstraat | 10 | 112 m² | 1974 |
| Leijsingweg | 9 | 170 m² | 1960 |
| Oude School | 9 | 149 m² | 2018 |
| De Koome | 8 | 134 m² | 2018 |
| Heitrak | 8 | 189 m² | 1970 |
| Mortierpad | 8 | 164 m² | 2005 |
| Eeuwselseweg | 7 | 183 m² | 1985 |
| Garst | 7 | 224 m² | 1955 |
| Kloosterhof | 7 | 102 m² | 1990 |
| Leensel | 7 | 183 m² | 1965 |
| Sint Hubertusplein | 7 | 127 m² | 1998 |
| Binnenweg | 6 | 275 m² | 1968 |
| Hazenweg | 6 | 214 m² | 1983 |
| Leenselweg | 6 | 258 m² | 1954 |
| Wilgenroosweg | 6 | 216 m² | 1947 |
| Blokhuisweg | 5 | 217 m² | 1969 |
| Eikendreef | 5 | 255 m² | 1974 |
| Hoekseweg | 5 | 142 m² | 1963 |
| Lupinenweg | 5 | 304 m² | 1967 |
| Oude Neerkantseweg | 5 | 294 m² | 1965 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.