Huizenprijzen en woningwaarde in Lage Mierde
Lage Mierde telt 865 woningen en ligt in de gemeente Reusel-De Mierden. De helft van de woningen is groter dan 158 m² en het mediane bouwjaar is 1980.
Wat is uw huis in Lage Mierde waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Lage Mierde
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 23 verkopen in Lage Mierde.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 564.071 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.929 |
| Gemiddelde verkooptijd | 187 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 23 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 44 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Lage Mierde bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Lage Mierde is 158 m²; tegen € 3.929 per m² komt die uit rond € 621.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 187 dagen in Lage Mierde. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Lage Mierde
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 444 | 52,4% |
| Twee-onder-een-kap | 182 | 21,5% |
| Appartement | 99 | 11,7% |
| Hoekwoning | 70 | 8,3% |
| Tussenwoning | 52 | 6,1% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 97,9% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Lage Mierde
2 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Lage Mierde ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Lage Mierde | Lage Mierde | 717 | € 436.000 |
| Verspreide huizen Lage Mierde | Lage Mierde | 148 | € 597.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Lage Mierde, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Lage Mierde
Alle 51 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type.
| Kloosterstraat | 107 | 96 m² | 1984 |
| Draaiboom | 67 | 149 m² | 1955 |
| Neterselsedijk | 53 | 219 m² | 1968 |
| Richelpad | 47 | 133 m² | 1973 |
| Dorpsplein | 43 | 84 m² | 1983 |
| Zandhorst | 43 | 150 m² | 1994 |
| Ronkert | 37 | 134 m² | 1980 |
| Hoogemierdseweg | 33 | 185 m² | 1966 |
| Vloeieind | 30 | 248 m² | 1960 |
| 't Laar | 28 | 94 m² | 1985 |
| Kleine Hassel | 28 | 109 m² | 2013 |
| Broekkant | 27 | 154 m² | 1985 |
| Donkbeemd | 24 | 181 m² | 1980 |
| Bernardusweg | 22 | 115 m² | 1973 |
| Klaverbosch | 22 | 182 m² | 2022 |
| Pelsakker | 19 | 132 m² | 1977 |
| Naaldakker | 18 | 236 m² | 2006 |
| Roobeemd | 16 | 158 m² | 2016 |
| Grote Hassel | 14 | 114 m² | 2021 |
| Meirweg | 14 | 234 m² | 1964 |
| Wellenseind | 14 | 224 m² | 1940 |
| Gijsestraat | 12 | 205 m² | 1981 |
| Mispeleind | 11 | 256 m² | 1934 |
| Ganzepoen | 9 | 137 m² | 2004 |
| Seradellehof | 9 | 181 m² | 1975 |
| Boekweithof | 8 | 218 m² | 1970 |
| Hogeweg | 8 | 262 m² | 2008 |
| Kruisvelden | 8 | 192 m² | 1992 |
| Poppelaar | 8 | 154 m² | 1980 |
| Tinnen Pot | 8 | 263 m² | 1957 |
| Voldersakker | 8 | 230 m² | 2008 |
| Berkenhof | 7 | 68 m² | 1970 |
| Braakhoek | 7 | 304 m² | 1961 |
| Spelthof | 7 | 266 m² | 1975 |
| Beekakkersweg | 6 | 168 m² | 1967 |
| Elzenstraat | 6 | 258 m² | 1982 |
| Hoenderhoek | 5 | 207 m² | 1975 |
| Hoosemansstraat | 5 | 144 m² | 1925 |
| Dunsedijk | 4 | 248 m² | 1986 |
| Heikantsebaan | 4 | 197 m² | 1976 |
| Akkerstraat | 3 | 328 m² | 2024 |
| Buitenman | 2 | 325 m² | 1965 |
| De Houtert | 2 | 210 m² | 1989 |
| Eviestraat | 2 | 150 m² | 1965 |
| Koningshoek | 2 | 238 m² | 1998 |
| Kouwenberg | 2 | 133 m² | 1960 |
| Vogelenzang | 2 | 190 m² | 1796 |
| Hellaren | 1 | 256 m² | 1981 |
| Het Hazenveld | 1 | 104 m² | 1975 |
| Karneikweg | 1 | 294 m² | 1992 |
| Vestweg | 1 | 78 m² | 2007 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.