Huizenprijzen en woningwaarde in Hapert
Hapert telt 2.668 woningen en ligt in de gemeente Bladel. De helft van de woningen is groter dan 127 m² en het mediane bouwjaar is 1980.
Wat is uw huis in Hapert waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Hapert
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 82 verkopen in Hapert.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 474.518 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.103 |
| Gemiddelde verkooptijd | 61 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 82 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 100 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Hapert bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Hapert is 127 m²; tegen € 4.103 per m² komt die uit rond € 521.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 61 dagen in Hapert. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Hapert
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Twee-onder-een-kap | 757 | 29,4% |
| Vrijstaand | 730 | 28,3% |
| Tussenwoning | 402 | 15,6% |
| Hoekwoning | 354 | 13,7% |
| Appartement | 332 | 12,9% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 96,5% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Hapert
6 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Hapert ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Hapert Oost | Hapert | 926 | € 415.000 |
| Hapert Zuid-West | Hapert | 784 | € 443.000 |
| Hapert Centrum | Hapert | 396 | € 390.000 |
| Hapert Noord | Hapert | 367 | € 495.000 |
| Verspreide huizen Hapert | Hapert | 176 | € 645.000 |
| Industrieterrein Hapert | Hapert | 19 | — |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Hapert, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Hapert
De 60 grootste van 106 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 106 straten in Hapert.
| Wijersakker | 119 | 50 m² | 2026 |
| Oude Provincialeweg | 105 | 157 m² | 1969 |
| Kerkstraat | 85 | 88 m² | 1996 |
| Lindenstraat | 71 | 131 m² | 1958 |
| Ganzestraat | 70 | 182 m² | 1960 |
| Nieuwstraat | 68 | 148 m² | 1958 |
| Akkerwinde | 63 | 123 m² | 1987 |
| Hoefblad | 59 | 105 m² | 1991 |
| De Wijer | 57 | 193 m² | 1987 |
| Klaproos | 56 | 100 m² | 1985 |
| De Kuil | 55 | 212 m² | 1990 |
| Het Kaar | 53 | 116 m² | 2005 |
| Arnold van Rodelaan | 52 | 85 m² | 2007 |
| Dalem | 49 | 232 m² | 1965 |
| De Vliegert | 46 | 192 m² | 1978 |
| Corvus | 45 | 109 m² | 1974 |
| Roodbont | 45 | 98 m² | 2013 |
| Bernhardstraat | 44 | 126 m² | 1971 |
| Roede | 43 | 92 m² | 2010 |
| Distel | 42 | 107 m² | 1982 |
| Molenstraat | 41 | 128 m² | 1968 |
| Orion | 40 | 136 m² | 1972 |
| De Voren | 35 | 119 m² | 1976 |
| De Bonkelaar | 34 | 130 m² | 1969 |
| Dennenoord | 34 | 122 m² | 2019 |
| Pastoriepad | 33 | 112 m² | 1982 |
| Claassenpark | 32 | 86 m² | 2019 |
| Jupiter | 31 | 114 m² | 1971 |
| Saturnus | 31 | 109 m² | 1972 |
| Leeuweriklaan | 30 | 118 m² | 1963 |
| Blaarkop | 29 | 103 m² | 2015 |
| Mosveld | 29 | 136 m² | 1986 |
| Neptunus | 29 | 141 m² | 1972 |
| Castersedijk | 28 | 190 m² | 1964 |
| Venbroek | 28 | 253 m² | 1978 |
| Het Ronsel | 27 | 160 m² | 2001 |
| Lemel | 27 | 210 m² | 1968 |
| Molenvelden | 27 | 130 m² | 2017 |
| Lijsterstraat | 26 | 111 m² | 1965 |
| Planetenlaan | 26 | 132 m² | 1972 |
| Pluto | 26 | 164 m² | 1972 |
| Van Gerwenstraat | 26 | 113 m² | 1964 |
| Alexanderhof | 25 | 106 m² | 2013 |
| De Wiek | 25 | 115 m² | 1968 |
| Loonseweg | 25 | 215 m² | 1963 |
| Van den Elsenstraat | 25 | 121 m² | 1948 |
| Antoon Schildersstraat | 24 | 112 m² | 1978 |
| Boogschutter | 24 | 135 m² | 1973 |
| Lange Schoor | 24 | 128 m² | 1971 |
| Markt | 23 | 121 m² | 1991 |
| Schoolstraat | 22 | 152 m² | 1961 |
| Wijereind | 20 | 118 m² | 2018 |
| De Hoeven | 19 | 131 m² | 1989 |
| Julianalaan | 19 | 160 m² | 1965 |
| Mercurius | 19 | 141 m² | 1975 |
| Pinksterbloem | 19 | 164 m² | 1989 |
| Lakenvelder | 18 | 171 m² | 2018 |
| Merelstraat | 17 | 124 m² | 1965 |
| Beerzedal | 16 | 126 m² | 1966 |
| Boterbloem | 16 | 100 m² | 1981 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.