Huizenprijzen en woningwaarde in Geldrop
Geldrop telt 13.830 woningen en ligt in de gemeente Geldrop-Mierlo. De helft van de woningen is groter dan 114 m² en het mediane bouwjaar is 1973.
Wat is uw huis in Geldrop waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Geldrop
Over de twaalf maanden tot en met augustus 2026, op basis van 358 verkopen in Geldrop.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 521.490 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 4.380 |
| Gemiddelde verkooptijd | 30 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 358 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 433 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Een realistische verkoopprijs in Geldrop bepalen
Het eerste ijkpunt is de prijs per vierkante meter. De middelste woning in Geldrop is 114 m²; tegen € 4.380 per m² komt die uit rond € 499.000. Dat is een ruwe som: woningtype, bouwjaar, energielabel, buurt en onderhoud schuiven het bedrag, en binnen één plaats scheelt de prijs per m² tussen twee buurten vaak een factor twee.
Een realistische verkoopprijs voor úw huis is daarom geen enkel getal maar een bandbreedte. Vul hierboven uw adres in: u krijgt een richtbedrag met twee grenzen eromheen, en vier van de vijf woningen zoals de uwe verkopen daartussen. Reken daarbij op een verkooptijd van gemiddeld 30 dagen in Geldrop. Hoe wij tot dat bedrag komen staat in Wat is mijn huis waard?.
Woningtypes in Geldrop
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Tussenwoning | 4.961 | 36,1% |
| Appartement | 3.658 | 26,6% |
| Hoekwoning | 2.080 | 15,2% |
| Twee-onder-een-kap | 1.563 | 11,4% |
| Vrijstaand | 1.466 | 10,7% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,3% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Geldrop
9 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Geldrop ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Coevering | Geldrop | 2.610 | € 319.000 |
| Braakhuizen-Noord | Geldrop | 1.910 | € 395.000 |
| Braakhuizen-Zuid | Geldrop | 1.910 | € 365.000 |
| Zesgehuchten | Geldrop | 1.862 | € 459.000 |
| Centrum | Geldrop | 1.625 | € 391.000 |
| Genoenhuis | Geldrop | 1.358 | € 515.000 |
| Skandia | Geldrop | 1.305 | € 435.000 |
| Akert | Geldrop | 1.235 | € 333.000 |
| Buitengebied Geldrop- West | Geldrop | 15 | € 825.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Geldrop, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Geldrop
De 60 grootste van 370 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 370 straten in Geldrop.
| Reinoutlaan | 381 | 98 m² | 1973 |
| Bogardeind | 367 | 70 m² | 1973 |
| De Burght | 257 | 89 m² | 1986 |
| Waleweinlaan | 214 | 111 m² | 1975 |
| Kastanjehof | 209 | 61 m² | 1973 |
| Laan van Tolkien | 205 | 161 m² | 2000 |
| Roelantlaan | 195 | 105 m² | 1974 |
| Hofdael | 168 | 117 m² | 2000 |
| Adelaartlaan | 160 | 119 m² | 1975 |
| Hoog Geldrop | 154 | 136 m² | 1939 |
| Mierloseweg | 154 | 128 m² | 1974 |
| Leemkuylen | 146 | 108 m² | 1982 |
| Akert | 143 | 96 m² | 1966 |
| Herdersveld | 136 | 129 m² | 1978 |
| Bosrand | 132 | 174 m² | 1970 |
| Hulst | 129 | 142 m² | 1935 |
| ter Borghstraat | 126 | 95 m² | 1990 |
| Carpinistraat | 123 | 79 m² | 1971 |
| Livingstonestraat | 123 | 92 m² | 1971 |
| Sluisstraat | 119 | 127 m² | 1930 |
| Wethouder van den Eijndenstraat | 119 | 91 m² | 2004 |
| Admiraal Byrdstraat | 116 | 87 m² | 1971 |
| Nuenenseweg | 113 | 115 m² | 1963 |
| Hazelaar | 111 | 124 m² | 1967 |
| Nieuwendijk | 111 | 89 m² | 1971 |
| Donjon | 110 | 90 m² | 2010 |
| Dwarsstraat | 110 | 114 m² | 1961 |
| Jonkvrouw | 107 | 77 m² | 2022 |
| Heuvel | 102 | 86 m² | 1971 |
| Lambertushof | 95 | 114 m² | 1979 |
| Eindhovenseweg | 92 | 184 m² | 1936 |
| Papenvoort | 92 | 164 m² | 1954 |
| Raamveld | 89 | 90 m² | 1971 |
| Beneden Beekloop | 88 | 123 m² | 1959 |
| Sint Jozefplein | 86 | 56 m² | 1956 |
| Zomerland | 86 | 140 m² | 1989 |
| Ganseboom | 84 | 122 m² | 1981 |
| Elendil | 81 | 114 m² | 1992 |
| Josephinehof | 81 | 37 m² | 1984 |
| Wielewaal | 80 | 114 m² | 1963 |
| Kievitstraat | 79 | 114 m² | 1956 |
| Goorstraat | 77 | 133 m² | 1972 |
| Hertogenlaan | 77 | 147 m² | 1972 |
| Pieter Nuytsstraat | 75 | 105 m² | 1971 |
| Magdalenahof | 74 | 89 m² | 2005 |
| Beringstraat | 71 | 127 m² | 1972 |
| Stationsstraat | 71 | 166 m² | 1974 |
| Parallelweg | 70 | 144 m² | 1931 |
| Jonkheer | 69 | 91 m² | 2023 |
| Sporkehout | 69 | 248 m² | 1976 |
| Tricotstraat | 67 | 100 m² | 1954 |
| Koninginnestraat | 65 | 118 m² | 1995 |
| Griendstraat | 64 | 107 m² | 1953 |
| Waterpoort | 64 | 114 m² | 1981 |
| Aragorn | 63 | 120 m² | 1990 |
| Heggestraat | 62 | 115 m² | 1990 |
| Pessershof | 61 | 71 m² | 1979 |
| van der Puttstraat | 61 | 108 m² | 1949 |
| de Doelen | 60 | 100 m² | 2015 |
| Fleskensstraat | 59 | 102 m² | 1954 |
Uitleg bij deze cijfers
- Hoeveel wordt er boven de vraagprijs geboden?
- Hoe ontwikkelen de huizenprijzen zich in Nederland?
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.