Woningwaarde in Delden
Delden telt 3.579 woningen en ligt in de gemeente Hof van Twente. De helft van de woningen is groter dan 133 m² en het mediane bouwjaar is 1974.
Wat is uw huis in Delden waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Delden
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 102 verkopen in Delden.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 497.886 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.837 |
| Gemiddelde verkooptijd | 46 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 102 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 112 woningen |
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Delden
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 1.088 | 30,5% |
| Twee-onder-een-kap | 746 | 20,9% |
| Appartement | 633 | 17,8% |
| Tussenwoning | 591 | 16,6% |
| Hoekwoning | 507 | 14,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Delden
12 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Delden ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Vossenbrink en De Braak | Delden | 1.039 | € 432.000 |
| 't Kip | Delden | 387 | € 342.000 |
| Vogelweiden | Delden | 379 | € 380.000 |
| Sint Annabrink | Delden | 372 | € 323.000 |
| Delden-Centrum | Delden | 335 | € 346.000 |
| Schoppenstee | Delden | 333 | € 287.000 |
| Rupertserf | Delden | 259 | € 373.000 |
| Hooijerinkses | Delden | 257 | € 388.000 |
| Greekerinckskamp | Delden | 75 | € 794.000 |
| Oud Zuiderhagen | Delden | 63 | € 630.000 |
| Verspreide huizen Deldeneresch | Overig Delden | 42 | € 587.000 |
| Industrieterrein-Delden | Overig Delden | 38 | € 531.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Delden, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Delden
De 60 grootste van 152 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 152 straten in Delden.
| Langestraat | 185 | 141 m² | 1977 |
| Molenstraat | 119 | 53 m² | 1973 |
| Stadshagen | 106 | 93 m² | 2010 |
| Peperkampweg | 96 | 85 m² | 2016 |
| De Reigerstraat | 91 | 66 m² | 1964 |
| Bernhardstraat | 88 | 143 m² | 1960 |
| Vossenbrinkweg | 83 | 166 m² | 1963 |
| Sleutelbloem | 80 | 156 m² | 1995 |
| Rauwland | 78 | 103 m² | 1981 |
| De Eschmolen | 69 | 119 m² | 1980 |
| St Annabrinkstraat | 61 | 124 m² | 1950 |
| Noordwal | 54 | 103 m² | 1963 |
| Dalkruid | 51 | 142 m² | 1992 |
| Kievitstraat | 50 | 182 m² | 1969 |
| Marijkestraat | 50 | 100 m² | 1965 |
| Ranninkstraat | 46 | 106 m² | 1950 |
| de Dinkel | 43 | 135 m² | 2010 |
| Zwaluwstraat | 43 | 171 m² | 1968 |
| Het Lannink | 41 | 118 m² | 1974 |
| Morsweg | 40 | 124 m² | 1970 |
| Fluitekruid | 39 | 183 m² | 1997 |
| De Helle | 38 | 160 m² | 1982 |
| De Peppelaar | 38 | 107 m² | 1966 |
| Kamille | 38 | 140 m² | 1988 |
| Steinwegstraat | 38 | 178 m² | 1976 |
| Weth Bloemenstraat | 38 | 101 m² | 1950 |
| Weegbree | 37 | 193 m² | 1987 |
| Torenvalkstraat | 36 | 122 m² | 1971 |
| De Kosterskamp | 34 | 139 m² | 1978 |
| Hooijerinksstraat | 33 | 136 m² | 1959 |
| Beatrixstraat | 32 | 76 m² | 1957 |
| Willem-Alexanderweg | 32 | 112 m² | 1938 |
| Brinkweg | 31 | 229 m² | 1980 |
| Oude Benteloseweg | 31 | 170 m² | 1971 |
| Benteloseweg | 29 | 120 m² | 1955 |
| Hassinkstraat | 29 | 219 m² | 2016 |
| Noorderhagen | 29 | 127 m² | 1974 |
| Waterland | 29 | 113 m² | 1975 |
| De Jan Lucaskamp | 28 | 71 m² | 1980 |
| Hooi-esch | 28 | 164 m² | 1982 |
| Julianastraat | 27 | 79 m² | 1951 |
| Averinkstraat | 26 | 130 m² | 1958 |
| de Regge | 26 | 137 m² | 2010 |
| Talingstraat | 26 | 115 m² | 1970 |
| Vossenbrink | 26 | 198 m² | 1980 |
| Wilhelminastraat | 26 | 83 m² | 1948 |
| Emmastraat | 25 | 134 m² | 1956 |
| Fazantstraat | 24 | 109 m² | 1972 |
| Schoppenstede | 24 | 182 m² | 2003 |
| Speenkruid | 24 | 162 m² | 1987 |
| Greekerinckskamp | 23 | 286 m² | 1965 |
| Nieuwstraat | 23 | 137 m² | 1935 |
| Schietbaan | 23 | 129 m² | 1975 |
| De Pol | 22 | 114 m² | 1977 |
| Patrijsstraat | 22 | 109 m² | 1970 |
| Sanderij | 22 | 156 m² | 1973 |
| Wijnhuisstraat | 22 | 189 m² | 2008 |
| Cramerstraat | 21 | 205 m² | 1958 |
| De Mors | 21 | 69 m² | 1995 |
| De Wieken | 21 | 166 m² | 1994 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.