Woningwaarde in Albergen
Albergen telt 1.504 woningen en ligt in de gemeente Tubbergen. De helft van de woningen is groter dan 170 m² en het mediane bouwjaar is 1988.
Wat is uw huis in Albergen waard?
Vul uw adres in. U krijgt een waarde-indicatie met een bandbreedte, en daaronder per kenmerk — oppervlakte, bouwjaar, woningtype, energielabel, perceel — welke kant het het bedrag op duwt en hoe breed de bandbreedte daardoor is.
Huizenprijzen in Albergen
Over de twaalf maanden tot en met juni 2026, op basis van 15 verkopen in Albergen.
| Gemiddelde verkoopprijs | € 559.068 |
|---|---|
| Gemiddeld per m² | € 3.580 |
| Gemiddelde verkooptijd | 40 dagen |
| Verkocht in twaalf maanden | 15 woningen |
| Nieuw te koop gezet | 20 woningen |
Deze bedragen rusten op 15 verkopen — minder dan de 20 die wij als ondergrens aanhouden voor een gewoon gemiddelde. Reken op zo’n 7% onzekerheid op het niveau, en lees ze als een richting en niet als een prijs.
De jongste maand laten we bewust weg: een verkoop wordt pas bij de notaris geregistreerd, dus die maand mist nog ongeveer 8% van de transacties. Alle bronnen met hun peildatum staan op de bronnenlijst.
Woningtypes in Albergen
| Type | Woningen | Aandeel |
|---|---|---|
| Vrijstaand | 675 | 45,1% |
| Twee-onder-een-kap | 357 | 23,8% |
| Appartement | 280 | 18,7% |
| Tussenwoning | 93 | 6,2% |
| Hoekwoning | 93 | 6,2% |
Het woningtype leiden wij zelf af uit de vorm en de ligging van het pand, en waar een energieadviseur ter plaatse is geweest nemen we diens vaststelling over. Bekend voor 99,6% van de woningen. Hoe dat werkt.
Buurten in Albergen
4 buurten, gesorteerd op het aantal woningen dat er in Albergen ligt. Klik een kolomkop om anders te sorteren.
| Verspreide huizen Albergen | Albergen | 513 | € 505.000 |
| Albergen zuid | Albergen | 500 | € 465.000 |
| Albergen noord | Albergen | 465 | € 373.000 |
| Albergen industrie | Albergen | 26 | € 422.000 |
De buurtindeling van het CBS volgt de gemeente en niet de plaats. Ligt een buurt deels buiten Albergen, dan staat hier het aantal woningen dat er wél in ligt, terwijl de WOZ-waarde over de hele buurt gaat.
Straten in Albergen
De 60 grootste van 104 straten. Elke straatpagina toont de woningen met hun oppervlakte, bouwjaar en type. Bekijk alle 104 straten in Albergen.
| Ootmarsumseweg | 96 | 181 m² | 1976 |
| Zenderseweg | 86 | 168 m² | 1966 |
| Hobergenstraat | 62 | 102 m² | 1976 |
| Kapittelhuisstraat | 58 | 172 m² | 1979 |
| De Dijnsel | 51 | 167 m² | 1993 |
| Molendijk | 38 | 172 m² | 2009 |
| Weemselerweg | 36 | 192 m² | 1977 |
| Waterlelie | 34 | 174 m² | 2025 |
| Hoofdstraat | 33 | 181 m² | 1960 |
| Broekzijdeweg | 31 | 197 m² | 1967 |
| Refterstraat | 31 | 107 m² | 1974 |
| Vleerboersweg | 30 | 188 m² | 1993 |
| Ringoven | 29 | 174 m² | 2015 |
| De Weer | 27 | 91 m² | 1988 |
| Floris Radewijnsstraat | 27 | 145 m² | 1968 |
| Gravendijk | 24 | 146 m² | 1997 |
| Hendrik Wetterstraat | 23 | 98 m² | 1963 |
| De Zonnedauw | 22 | 206 m² | 1994 |
| Het Midden | 22 | 104 m² | 1987 |
| Schultenstraat | 22 | 120 m² | 1963 |
| Kanaalweg | 20 | 201 m² | 2004 |
| Vlamoven | 20 | 193 m² | 2017 |
| De Hagen | 19 | 153 m² | 1994 |
| Kanaal N.Z. | 19 | 196 m² | 1996 |
| Oude Schoolstraat | 19 | 165 m² | 1984 |
| Hinvertsweg | 18 | 164 m² | 1982 |
| Geert Grootestraat | 17 | 148 m² | 1972 |
| Calligrafiestraat | 16 | 112 m² | 1979 |
| De Mösbrink | 16 | 176 m² | 1997 |
| Kemnaweg | 16 | 192 m² | 1994 |
| Librijestraat | 16 | 119 m² | 1978 |
| Tichelweg | 16 | 186 m² | 1983 |
| Veldoven | 16 | 204 m² | 2018 |
| De Venmoat | 15 | 181 m² | 1987 |
| Korenmolen | 15 | 238 m² | 2006 |
| Looleeweg | 14 | 204 m² | 1971 |
| Rosmolen | 14 | 139 m² | 2006 |
| Assinkshoekweg | 13 | 130 m² | 1985 |
| De Smeding | 13 | 152 m² | 1986 |
| Hagweg | 13 | 183 m² | 1995 |
| Bennekerstraat | 12 | 203 m² | 1985 |
| De Veenpluis | 12 | 225 m² | 1999 |
| De Wagenmaker | 11 | 227 m² | 1990 |
| De Zegge | 11 | 240 m² | 1998 |
| Diekersweg | 11 | 211 m² | 1980 |
| Steenkampsweg | 11 | 207 m² | 1991 |
| Zandhuisweg | 11 | 141 m² | 1982 |
| Zondermansweg | 11 | 188 m² | 1982 |
| Boekweitmolen | 10 | 86 m² | 2011 |
| De Gagel | 10 | 201 m² | 1998 |
| Het Wissink | 10 | 88 m² | 1998 |
| Kanaal Z.Z. | 10 | 120 m² | 1990 |
| Kloosteresweg | 10 | 190 m² | 1963 |
| Mekkelenbergweg | 9 | 174 m² | 2004 |
| Telgenkampsweg | 9 | 187 m² | 1983 |
| Tunneloven | 9 | 181 m² | 2017 |
| Watereggeweg | 9 | 151 m² | 1963 |
| Bakenweg | 8 | 180 m² | 1997 |
| Beltmolen | 8 | 188 m² | 2009 |
| De Tormentil | 8 | 218 m² | 1998 |
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Wat kost een vierkante meter woning in Nederland?
- Hoeveel scheelt de buurt in de waarde van een woning?
- Hoe lang staat een huis gemiddeld te koop?
Bron: BAG (Kadaster) voor de woningen, CBS voor de buurtcijfers, en ingekochte marktdata voor de verkopen — met peildatum per bron op de bronnenpagina. Hoe wij van deze cijfers een bedrag per adres maken staat in de methodiek.