Vlamingvaart, Steenbergen
Aan de Vlamingvaart liggen 63 woningen, met huisnummers van 1 tot 81. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (48%), mediaan 109 m², gebouwd rond 1991. De postcode is 4651 GR.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 242.000 – € 551.000 voor een woning van 109 m²
109 m² is de mediane oppervlakte aan de Vlamingvaart. Gerekend met € 3.638 per m². Dat is het prijspeil van Steenbergen — 178 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Steenbergen-Noord binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 36 van de 63 woningen (57%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (16×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Vlamingvaart 1 | Hoekwoning | 85 m² | 1990 | A |
| Vlamingvaart 2 | Vrijstaande woning | 129 m² | 1990 | — |
| Vlamingvaart 3 | Tussenwoning | 85 m² | 1990 | A |
| Vlamingvaart 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 114 m² | 1990 | B |
| Vlamingvaart 5 | Hoekwoning | 85 m² | 1990 | B |
| Vlamingvaart 6 | Tussenwoning | 114 m² | 1990 | — |
| Vlamingvaart 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 1992 | A+ |
| Vlamingvaart 8 | Tussenwoning | 121 m² | 1990 | — |
| Vlamingvaart 9 | Twee-onder-een-kapwoning | 126 m² | 1992 | B |
| Vlamingvaart 10 | Twee-onder-een-kapwoning | 114 m² | 1990 | A |
| Vlamingvaart 11 | Twee-onder-een-kapwoning | 131 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 108 m² | 1990 | A |
| Vlamingvaart 13 | Twee-onder-een-kapwoning | 131 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 120 m² | 1990 | — |
| Vlamingvaart 15 | Twee-onder-een-kapwoning | 115 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 143 m² | 1990 | A |
| Vlamingvaart 17 | Twee-onder-een-kapwoning | 106 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 18 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 1990 | — |
| Vlamingvaart 21 | Vrijstaande woning | 151 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 124 m² | 1991 | B |
| Vlamingvaart 23 | Twee-onder-een-kapwoning | 97 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 24 | Twee-onder-een-kapwoning | 106 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 97 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 26 | Twee-onder-een-kapwoning | 106 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 97 m² | 1991 | A |
| Vlamingvaart 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 106 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 147 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 30 | Twee-onder-een-kapwoning | 97 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 31 | Twee-onder-een-kapwoning | 115 m² | 1991 | B |
| Vlamingvaart 32 | Tussenwoning | 131 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 33 | Twee-onder-een-kapwoning | 107 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 34 | Tussenwoning | 131 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 117 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 36 | Twee-onder-een-kapwoning | 115 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 97 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 38 | Vrijstaande woning | 178 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 121 m² | 1991 | A |
| Vlamingvaart 40 | Vrijstaande woning | 200 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 123 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 42 | Vrijstaande woning | 159 m² | 1991 | A+ |
| Vlamingvaart 43 | Twee-onder-een-kapwoning | 147 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 44 | Vrijstaande woning | 163 m² | 1991 | C |
| Vlamingvaart 45 | Twee-onder-een-kapwoning | 109 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 46 | Vrijstaande woning | 145 m² | 1991 | B |
| Vlamingvaart 47 | Vrijstaande woning | 115 m² | 1991 | B |
| Vlamingvaart 48 | Vrijstaande woning | 145 m² | 1991 | — |
| Vlamingvaart 49 | Hoekwoning | 91 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 51 | Tussenwoning | 91 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 53 | Tussenwoning | 98 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 55 | Tussenwoning | 100 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 57 | Tussenwoning | 91 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 59 | Tussenwoning | 108 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 61 | Tussenwoning | 91 m² | 1992 | B |
| Vlamingvaart 63 | Tussenwoning | 91 m² | 1992 | — |
| Vlamingvaart 65 | Hoekwoning | 91 m² | 1992 | A |
| Vlamingvaart 67 | Hoekwoning | 90 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 69 | Tussenwoning | 91 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 71 | Tussenwoning | 91 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 73 | Tussenwoning | 91 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 75 | Tussenwoning | 91 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 77 | Tussenwoning | 91 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 79 | Tussenwoning | 91 m² | 1993 | A |
| Vlamingvaart 81 | Hoekwoning | 91 m² | 1993 | A |
Andere straten in Steenbergen-Noord
- Noorddonk
- Oost-Havendijk
- Waterlinie
- Leurschans
- Kwartier
- Grote Vliet
- Panneman
- Arnold van Lieropstraat
- Citadel
- De Mudde
- Dijkplan
- Wisselkom
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.