Walbus, Gorinchem
Aan de Walbus liggen 45 woningen, met huisnummers van 1 tot 93. Overwegend appartementen (49%), mediaan 136 m², gebouwd rond 2024. De postcode is 4208 CC.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 411.000 – € 938.000 voor een woning van 136 m²
136 m² is de mediane oppervlakte aan de Walbus. Gerekend met € 4.960 per m². Dat is het prijspeil van Gorinchem — 511 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Hoog Dalem binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 45 van de 45 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (38×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Walbus 1 | Hoekwoning | 139 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 3 | Tussenwoning | 137 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 5 | Tussenwoning | 139 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 7 | Hoekwoning | 137 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 9 | Hoekwoning | 168 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 11 | Tussenwoning | 137 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 13 | Tussenwoning | 139 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 15 | Tussenwoning | 137 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 17 | Hoekwoning | 139 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 19 | Appartement | 82 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 21 | Appartement | 129 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 23 | Appartement | 117 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 25 | Appartement | 115 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 27 | Appartement | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 29 | Appartement | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 31 | Appartement | 115 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 33 | Appartement | 129 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 35 | Appartement | 117 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 37 | Appartement | 115 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 39 | Appartement | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 41 | Appartement | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 43 | Appartement | 115 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 45 | Appartement | 129 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 47 | Appartement | 117 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 49 | Appartement | 115 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 51 | Appartement | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 53 | Appartement | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 55 | Appartement | 115 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 57 | Appartement | 157 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 59 | Appartement | 162 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 61 | Appartement | 162 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 67 | Hoekwoning | 142 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 69 | Tussenwoning | 142 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 71 | Tussenwoning | 142 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 73 | Tussenwoning | 130 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 75 | Tussenwoning | 136 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 77 | Tussenwoning | 136 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 79 | Tussenwoning | 134 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 81 | Tussenwoning | 140 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 83 | Hoekwoning | 124 m² | 2024 | A+++ |
| Walbus 85 | Hoekwoning | 146 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 87 | Tussenwoning | 151 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 89 | Tussenwoning | 153 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 91 | Tussenwoning | 153 m² | 2024 | A++++ |
| Walbus 93 | Hoekwoning | 140 m² | 2024 | A+++ |
Andere straten in Hoog Dalem
- Hoog Dalemseweg
- Blauwkapel
- Laag Dalemseweg
- Hinderdam
- Steurgat
- Kruithoorn
- Ruigenhoek
- Het Spoel
- Schildwacht
- Sergeant
- Kapitein
- Generaal
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.