Abtsgeer, Culemborg
Aan de Abtsgeer liggen 60 woningen, met huisnummers van 1 tot 71. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (43%), mediaan 181 m², gebouwd rond 2025. De postcode is 4106 DA.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 566.000 – € 1.289.000 voor een woning van 181 m²
181 m² is de mediane oppervlakte aan de Abtsgeer. Gerekend met € 5.122 per m². Dat is het prijspeil van Culemborg — 411 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Parijsch Lokkershoek binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 60 van de 60 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (45×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Abtsgeer 1 | Twee-onder-een-kapwoning | 180 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 2 | Hoekwoning | 150 m² | 2024 | A+++ |
| Abtsgeer 3 | Twee-onder-een-kapwoning | 168 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 4 | Tussenwoning | 131 m² | 2024 | A++++ |
| Abtsgeer 5 | Twee-onder-een-kapwoning | 180 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 6 | Tussenwoning | 131 m² | 2024 | A++++ |
| Abtsgeer 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 168 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 8 | Hoekwoning | 150 m² | 2024 | A++++ |
| Abtsgeer 9 | Vrijstaande woning | 208 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 10 | Hoekwoning | 146 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 11 | Vrijstaande woning | 208 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 12 | Tussenwoning | 135 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 13 | Twee-onder-een-kapwoning | 200 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 14 | Tussenwoning | 135 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 15 | Twee-onder-een-kapwoning | 181 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 16 | Tussenwoning | 123 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 17 | Vrijstaande woning | 203 m² | 2026 | A+++ |
| Abtsgeer 18 | Tussenwoning | 135 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 19 | Twee-onder-een-kapwoning | 211 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 20 | Hoekwoning | 146 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 21 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 22 | Hoekwoning | 135 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 23 | Vrijstaande woning | 212 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 24 | Tussenwoning | 116 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 25 | Vrijstaande woning | 212 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 26 | Tussenwoning | 128 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 28 | Tussenwoning | 121 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 195 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 30 | Tussenwoning | 128 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 31 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 32 | Tussenwoning | 128 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 33 | Twee-onder-een-kapwoning | 197 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 34 | Tussenwoning | 128 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 36 | Hoekwoning | 142 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 197 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 38 | Hoekwoning | 129 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 194 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 40 | Tussenwoning | 129 m² | 2025 | A++++ |
| Abtsgeer 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 42 | Tussenwoning | 129 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 43 | Vrijstaande woning | 214 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 44 | Tussenwoning | 123 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 45 | Vrijstaande woning | 214 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 46 | Tussenwoning | 123 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 47 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 48 | Hoekwoning | 129 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 49 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 51 | Twee-onder-een-kapwoning | 181 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 55 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 57 | Twee-onder-een-kapwoning | 195 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 59 | Twee-onder-een-kapwoning | 178 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 61 | Twee-onder-een-kapwoning | 180 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 63 | Vrijstaande woning | 214 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 65 | Vrijstaande woning | 204 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 67 | Twee-onder-een-kapwoning | 182 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 69 | Twee-onder-een-kapwoning | 219 m² | 2025 | A+++ |
| Abtsgeer 71 | Vrijstaande woning | 204 m² | 2025 | A+++ |
Andere straten in Parijsch Lokkershoek
- Oudmunsterhoef
- Arsenaal
- Loek van Ierselstraat
- Waterlinieweg
- Kees van Lintstraat
- Guus Toonenstraat
- Fie Sijbrantstraat
- Schaapsgeer
- Zweder van Vianenstraat
- Ossenkamp
- Wenemar van Redichemstraat
- Antoon van Wijngaardenweg
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.