Meander, Huissen
Aan de Meander liggen 43 woningen, met huisnummers van 1 tot 44. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (42%), mediaan 144 m², gebouwd rond 2026. De postcode is 6851 VT.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 388.000 – € 884.000 voor een woning van 144 m²
144 m² is de mediane oppervlakte aan de Meander. Gerekend met € 4.416 per m². Dat is het prijspeil van Huissen — 287 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat 't Kempke-Bloemstraat binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 43 van de 43 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (43×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Meander 1 | Twee-onder-een-kapwoning | 163 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 2 | Twee-onder-een-kapwoning | 153 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 3 | Twee-onder-een-kapwoning | 143 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 171 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 5 | Vrijstaande woning | 204 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 6 | Vrijstaande woning | 199 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 153 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 8 | Vrijstaande woning | 186 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 9 | Twee-onder-een-kapwoning | 153 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 10 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 11 | Hoekwoning | 144 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 13 | Tussenwoning | 135 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 141 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 15 | Tussenwoning | 123 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 146 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 17 | Hoekwoning | 162 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 18 | Hoekwoning | 131 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 19 | Vrijstaande woning | 204 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 20 | Tussenwoning | 129 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 21 | Vrijstaande woning | 197 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 22 | Hoekwoning | 137 m² | 2025 | A+++ |
| Meander 23 | Hoekwoning | 144 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 24 | Vrijstaande woning | 172 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 25 | Tussenwoning | 135 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 26 | Vrijstaande woning | 172 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 27 | Tussenwoning | 135 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 29 | Hoekwoning | 133 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 30 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 31 | Twee-onder-een-kapwoning | 171 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 32 | Vrijstaande woning | 167 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 33 | Twee-onder-een-kapwoning | 153 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 34 | Vrijstaande woning | 167 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 35 | Vrijstaande woning | 204 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 36 | Vrijstaande woning | 172 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 37 | Hoekwoning | 137 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 38 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 39 | Tussenwoning | 129 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 40 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 41 | Hoekwoning | 137 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 42 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2026 | A+++ |
| Meander 44 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 2026 | A+++ |
Andere straten in 't Kempke-Bloemstraat
- Black Alicante
- Bloemstraat
- Frankentaler
- Koperslagerstraat
- Vroege van Tol
- Boskoops Glorie
- Meester Linssenhof
- Corso
- Penitentenstraat
- Frankenstraat
- Molenaarstraat
- Struifstraat
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.