Weerribben, Zeewolde
Aan de Weerribben liggen 45 woningen, met huisnummers van 1 tot 52. Overwegend tussenwoningen (44%), mediaan 125 m², gebouwd rond 2018. De postcode is 3894 BE.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 315.000 – € 718.000 voor een woning van 125 m²
125 m² is de mediane oppervlakte aan de Weerribben. Gerekend met € 4.133 per m². Dat is het prijspeil van Zeewolde — 365 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Buurt 4 binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 43 van de 45 woningen (96%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (34×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Weerribben 1 | Vrijstaande woning | 193 m² | 2021 | A+ |
| Weerribben 2 | Hoekwoning | 129 m² | 2018 | A |
| Weerribben 3 | Vrijstaande woning | 188 m² | 2021 | A |
| Weerribben 4 | Tussenwoning | 122 m² | 2018 | A |
| Weerribben 5 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2018 | A |
| Weerribben 6 | Tussenwoning | 122 m² | 2018 | A |
| Weerribben 7 | Twee-onder-een-kapwoning | 183 m² | 2018 | A |
| Weerribben 8 | Tussenwoning | 122 m² | 2018 | A |
| Weerribben 9 | Vrijstaande woning | 190 m² | 2021 | A+++ |
| Weerribben 10 | Hoekwoning | 123 m² | 2018 | A |
| Weerribben 11 | Tussenwoning | 146 m² | 2010 | A |
| Weerribben 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2018 | A |
| Weerribben 13 | Hoekwoning | 116 m² | 2013 | A |
| Weerribben 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 184 m² | 2018 | A |
| Weerribben 15 | Tussenwoning | 110 m² | 2013 | A |
| Weerribben 16 | Hoekwoning | 112 m² | 2021 | A+ |
| Weerribben 17 | Tussenwoning | 110 m² | 2013 | A+ |
| Weerribben 18 | Tussenwoning | 102 m² | 2021 | A+ |
| Weerribben 19 | Tussenwoning | 110 m² | 2013 | A |
| Weerribben 20 | Hoekwoning | 102 m² | 2021 | A+ |
| Weerribben 20A | Hoekwoning | 102 m² | 2021 | A |
| Weerribben 21 | Tussenwoning | 110 m² | 2013 | A |
| Weerribben 22 | Tussenwoning | 102 m² | 2021 | A+ |
| Weerribben 22A | Hoekwoning | 112 m² | 2021 | A+ |
| Weerribben 23 | Tussenwoning | 116 m² | 2013 | A |
| Weerribben 24 | Hoekwoning | 123 m² | 2018 | A |
| Weerribben 25 | Hoekwoning | 116 m² | 2013 | — |
| Weerribben 26 | Tussenwoning | 116 m² | 2018 | A |
| Weerribben 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 184 m² | 2017 | A |
| Weerribben 28 | Tussenwoning | 116 m² | 2018 | A |
| Weerribben 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 198 m² | 2017 | A |
| Weerribben 30 | Tussenwoning | 122 m² | 2018 | A |
| Weerribben 31 | Vrijstaande woning | 122 m² | 2024 | A+++ |
| Weerribben 32 | Hoekwoning | 129 m² | 2018 | A |
| Weerribben 33 | Vrijstaande woning | 133 m² | 2024 | — |
| Weerribben 34 | Twee-onder-een-kapwoning | 179 m² | 2017 | A |
| Weerribben 36 | Twee-onder-een-kapwoning | 192 m² | 2017 | A |
| Weerribben 38 | Hoekwoning | 161 m² | 2019 | A |
| Weerribben 40 | Tussenwoning | 131 m² | 2019 | A |
| Weerribben 42 | Tussenwoning | 125 m² | 2019 | A |
| Weerribben 44 | Tussenwoning | 137 m² | 2019 | A |
| Weerribben 46 | Tussenwoning | 125 m² | 2019 | A |
| Weerribben 48 | Tussenwoning | 137 m² | 2019 | A |
| Weerribben 50 | Tussenwoning | 131 m² | 2019 | A |
| Weerribben 52 | Hoekwoning | 137 m² | 2019 | A |
Andere straten in Buurt 4
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.