Hogeschoorweg, Venlo
Aan de Hogeschoorweg liggen 195 woningen, met huisnummers van 1 tot 294. Overwegend appartementen (54%), mediaan 121 m², gebouwd rond 1980. De postcodes lopen van 5911 EH tot 5914 CZ (7 in totaal).
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 246.000 – € 560.000 voor een woning van 121 m²
121 m² is de mediane oppervlakte aan de Hogeschoorweg. Gerekend met € 3.327 per m². Dat is het prijspeil van Venlo — 894 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat 't Zand binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 108 van de 195 woningen (55%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label C komt daarvan het vaakst voor (45×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Hogeschoorweg 1 | Vrijstaande woning | 390 m² | 1962 | — |
| Hogeschoorweg 1C | Vrijstaande woning | 329 m² | 1962 | — |
| Hogeschoorweg 2 | Vrijstaande woning | 309 m² | 1959 | C |
| Hogeschoorweg 3 | Hoekwoning | 271 m² | 1919 | E |
| Hogeschoorweg 3A | Tussenwoning | 158 m² | 1934 | B |
| Hogeschoorweg 4 | Vrijstaande woning | 262 m² | 1957 | A+ |
| Hogeschoorweg 5 | Tussenwoning | 304 m² | 1919 | — |
| Hogeschoorweg 8 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 1986 | B |
| Hogeschoorweg 9 | Appartement | 112 m² | 1920 | D |
| Hogeschoorweg 10 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 1986 | B |
| Hogeschoorweg 11 | Appartement | 328 m² | 1920 | — |
| Hogeschoorweg 12 | Twee-onder-een-kapwoning | 139 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 13 | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 14 | Twee-onder-een-kapwoning | 137 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 15 | Appartement | 86 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 15A | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 135 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 17 | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 18 | Twee-onder-een-kapwoning | 136 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 19 | Appartement | 86 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 19A | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 20 | Twee-onder-een-kapwoning | 135 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 21 | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 136 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 23 | Appartement | 86 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 23A | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 24 | Twee-onder-een-kapwoning | 149 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 25 | Appartement | 109 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 26 | Vrijstaande woning | 123 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 27 | Appartement | 86 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 27A | Appartement | 109 m² | 1980 | B |
| Hogeschoorweg 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 133 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 29 | Appartement | 65 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 29A | Appartement | 67 m² | 1980 | B |
| Hogeschoorweg 30 | Twee-onder-een-kapwoning | 132 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 31 | Appartement | 67 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 31A | Appartement | 65 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 32 | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 33 | Appartement | 65 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 33A | Appartement | 67 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 34 | Twee-onder-een-kapwoning | 133 m² | 1986 | C |
| Hogeschoorweg 35 | Appartement | 67 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 35A | Appartement | 65 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 37 | Appartement | 65 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 37A | Appartement | 67 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 39 | Appartement | 67 m² | 1980 | B |
| Hogeschoorweg 41 | Appartement | 65 m² | 1980 | A |
| Hogeschoorweg 43 | Hoekwoning | 139 m² | 1927 | — |
| Hogeschoorweg 45 | Tussenwoning | 128 m² | 1927 | — |
| Hogeschoorweg 47 | Tussenwoning | 170 m² | 1926 | C |
| Hogeschoorweg 49 | Tussenwoning | 163 m² | 1932 | F |
| Hogeschoorweg 51 | Tussenwoning | 149 m² | 1932 | — |
| Hogeschoorweg 53 | Hoekwoning | 205 m² | 1932 | B |
| Hogeschoorweg 55 | Vrijstaande woning | 199 m² | 2019 | A+ |
| Hogeschoorweg 61 | Twee-onder-een-kapwoning | 170 m² | 1934 | — |
| Hogeschoorweg 63 | Twee-onder-een-kapwoning | 202 m² | 1934 | — |
| Hogeschoorweg 67 | Vrijstaande woning | 172 m² | 1955 | — |
| Hogeschoorweg 71 | Vrijstaande woning | 411 m² | 1926 | — |
| Hogeschoorweg 73 | Appartement | 89 m² | 1966 | — |
| Hogeschoorweg 75 | Appartement | 89 m² | 1966 | — |
Alle overige nummers
- 77
- 79
- 81
- 83
- 85
- 87
- 89
- 91
- 93
- 95
- 96
- 97
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 122
- 124
- 126
- 128
- 130
- 132
- 134
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 178
- 180
- 182
- 184
- 186
- 188
- 190
- 192
- 194
- 196
- 198
- 200
- 202
- 204
- 206
- 208
- 210
- 212
- 214
- 216
- 218
- 226
- 228
- 230
- 232
- 234
- 236
- 238
- 240
- 242
- 244
- 246
- 248
- 250
- 252
- 254
- 256
- 258
- 260
- 262
- 264
- 266
- 268
- 270
- 272
- 274
- 276
- 284
- 286
- 288
- 290
- 292
- 294
Andere straten in 't Zand
- Klokkengietersstraat
- van Postelstraat
- Karbindersstraat
- Sint Urbanusweg
- Bisschop Hoensbroeckstraat
- Rembrandtstraat
- Florence Nightingalestraat
- Gebroeders van Eijkstraat
- Pastoor Gadiotstraat
- Rummerkampstraat
- Zoutmetersstraat
- Albert Schweitzerstraat
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.