Hebriden, Utrecht
Aan de Hebriden liggen 30 woningen, met huisnummers van 2 tot 102. Overwegend appartementen (63%), mediaan 115 m², gebouwd rond 1978. De postcodes zijn 3524 EA en 3524 EB.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 428.000 – € 975.000 voor een woning van 115 m²
115 m² is de mediane oppervlakte aan de Hebriden. Gerekend met € 6.101 per m². Dat is het prijspeil van Utrecht — 4.964 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Lunetten-Zuid binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 26 van de 30 woningen (87%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label C komt daarvan het vaakst voor (17×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Hebriden 2 | Appartement | 117 m² | 1978 | C |
| Hebriden 4 | Appartement | 117 m² | 1978 | C |
| Hebriden 6 | Appartement | 59 m² | 1978 | A |
| Hebriden 8 | Appartement | 112 m² | 1978 | C |
| Hebriden 10 | Appartement | 119 m² | 1978 | B |
| Hebriden 12 | Appartement | 112 m² | 1978 | C |
| Hebriden 34 | Tussenwoning | 107 m² | 1978 | C |
| Hebriden 36 | Tussenwoning | 107 m² | 1978 | C |
| Hebriden 38 | Tussenwoning | 145 m² | 1978 | C |
| Hebriden 40 | Tussenwoning | 135 m² | 1978 | C |
| Hebriden 42 | Tussenwoning | 120 m² | 1978 | A |
| Hebriden 44 | Tussenwoning | 145 m² | 1978 | C |
| Hebriden 46 | Tussenwoning | 146 m² | 1978 | — |
| Hebriden 48 | Tussenwoning | 119 m² | 1978 | C |
| Hebriden 50 | Hoekwoning | 123 m² | 1978 | C |
| Hebriden 72 | Appartement | 48 m² | 1978 | A |
| Hebriden 74 | Appartement | 103 m² | 1978 | B |
| Hebriden 76 | Appartement | 110 m² | 1978 | B |
| Hebriden 78 | Appartement | 102 m² | 1978 | C |
| Hebriden 80 | Appartement | 114 m² | 1978 | C |
| Hebriden 82 | Appartement | 114 m² | 1978 | C |
| Hebriden 84 | Appartement | 156 m² | 1977 | — |
| Hebriden 86 | Appartement | 156 m² | 1977 | — |
| Hebriden 88 | Tussenwoning | 140 m² | 1977 | B |
| Hebriden 90 | Appartement | 140 m² | 1977 | — |
| Hebriden 92 | Tussenwoning | 115 m² | 1977 | C |
| Hebriden 94 | Appartement | 62 m² | 1977 | B |
| Hebriden 96 | Appartement | 62 m² | 1977 | B |
| Hebriden 100 | Appartement | 108 m² | 1978 | C |
| Hebriden 102 | Appartement | 108 m² | 1978 | C |
Andere straten in Lunetten-Zuid
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.