Bosuil, Eindhoven
Aan de Bosuil liggen 47 woningen, met huisnummers van 1 tot 52. Overwegend hoekwoningen (47%), mediaan 154 m², gebouwd rond 2024. De postcode is 5658 CP.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 461.000 – € 1.003.000 voor een woning van 154 m²
154 m² is de mediane oppervlakte aan de Bosuil. Gerekend met € 4.752 per m². Dat is het prijspeil van Eindhoven — 3.093 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Bosrijk binnen die plaats waard is. Meegewogen: 10 vergelijkbare verkopen binnen 256 meter van het midden van deze straat. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 45 van de 47 woningen (96%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A++ komt daarvan het vaakst voor (23×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Bosuil 1 | Vrijstaande woning | 94 m² | 2021 | A+ |
| Bosuil 2 | Vrijstaande woning | 203 m² | 2022 | — |
| Bosuil 3 | — | 121 m² | 2025 | A+ |
| Bosuil 4 | Hoekwoning | 156 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 5 | — | 112 m² | 2025 | A+ |
| Bosuil 6 | Tussenwoning | 154 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 7 | — | 121 m² | 2025 | A+ |
| Bosuil 8 | Tussenwoning | 104 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 9 | — | 112 m² | 2025 | A+ |
| Bosuil 10 | Hoekwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 11 | Vrijstaande woning | 233 m² | 2022 | A++++ |
| Bosuil 12 | Hoekwoning | 104 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 13 | Vrijstaande woning | 214 m² | 2022 | A++++ |
| Bosuil 14 | Hoekwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 15 | Vrijstaande woning | 241 m² | 2022 | — |
| Bosuil 16 | Hoekwoning | 163 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 18 | Tussenwoning | 156 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 20 | Tussenwoning | 104 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 22 | Hoekwoning | 163 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 23 | Hoekwoning | 165 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 24 | Hoekwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 25 | Tussenwoning | 204 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 26 | Tussenwoning | 163 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 27 | Tussenwoning | 205 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 28 | Hoekwoning | 104 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 29 | Hoekwoning | 145 m² | 2023 | A+ |
| Bosuil 30 | Hoekwoning | 156 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 31 | Hoekwoning | 165 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 32 | Hoekwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 33 | Tussenwoning | 205 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 34 | Hoekwoning | 104 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 35 | Hoekwoning | 148 m² | 2023 | A+ |
| Bosuil 36 | Tussenwoning | 154 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 37 | Hoekwoning | 165 m² | 2023 | A+ |
| Bosuil 38 | Tussenwoning | 156 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 39 | Tussenwoning | 204 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 40 | Tussenwoning | 104 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 41 | Tussenwoning | 205 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 42 | Hoekwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 43 | Hoekwoning | 146 m² | 2023 | A++ |
| Bosuil 44 | Hoekwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 45 | Hoekwoning | 164 m² | 2023 | A+ |
| Bosuil 46 | Tussenwoning | 163 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 47 | Hoekwoning | 148 m² | 2023 | A+ |
| Bosuil 48 | Tussenwoning | 104 m² | 2024 | A+++ |
| Bosuil 50 | Tussenwoning | 154 m² | 2024 | A++ |
| Bosuil 52 | Hoekwoning | 104 m² | 2024 | A++ |
Andere straten in Bosrijk
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.