Delfzicht, Delfzijl
Aan de Delfzicht liggen 96 woningen, met huisnummers van 1 tot 132. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (40%), mediaan 131 m², gebouwd rond 2025. De postcode is 9934 JE.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 191.000 – € 435.000 voor een woning van 131 m²
131 m² is de mediane oppervlakte aan de Delfzicht. Gerekend met € 2.389 per m². Dat is het prijspeil van Delfzijl — 184 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Steenbakkersbuurt binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 96 van de 96 woningen (100%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A+++ komt daarvan het vaakst voor (63×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Delfzicht 1 | Hoekwoning | 115 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 2 | Vrijstaande woning | 112 m² | 2026 | A+++ |
| Delfzicht 3 | Tussenwoning | 115 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 4 | Vrijstaande woning | 140 m² | 2026 | A+++ |
| Delfzicht 5 | Tussenwoning | 115 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 6 | Vrijstaande woning | 140 m² | 2026 | A+++ |
| Delfzicht 7 | Tussenwoning | 115 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 8 | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 2026 | A+++ |
| Delfzicht 9 | Hoekwoning | 115 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 10 | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 2026 | A+++ |
| Delfzicht 11 | Hoekwoning | 113 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 12 | Hoekwoning | 133 m² | 2026 | A++++ |
| Delfzicht 13 | Tussenwoning | 107 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 14 | Tussenwoning | 133 m² | 2026 | A++++ |
| Delfzicht 15 | Tussenwoning | 107 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 16 | Tussenwoning | 133 m² | 2026 | A++++ |
| Delfzicht 17 | Hoekwoning | 119 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 18 | Tussenwoning | 133 m² | 2026 | A++++ |
| Delfzicht 19 | Twee-onder-een-kapwoning | 163 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 20 | Hoekwoning | 133 m² | 2026 | A++++ |
| Delfzicht 21 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 22 | Hoekwoning | 99 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 23 | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 24 | Tussenwoning | 99 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 26 | Tussenwoning | 99 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 166 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 28 | Tussenwoning | 99 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 30 | Hoekwoning | 99 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 31 | Hoekwoning | 116 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 32 | Twee-onder-een-kapwoning | 163 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 33 | Tussenwoning | 124 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 34 | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 35 | Tussenwoning | 125 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 36 | Twee-onder-een-kapwoning | 163 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 37 | Hoekwoning | 120 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 38 | Twee-onder-een-kapwoning | 158 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 101 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 40 | Vrijstaande woning | 149 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 101 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 42 | Vrijstaande woning | 149 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 43 | Hoekwoning | 106 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 44 | Hoekwoning | 131 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 45 | Tussenwoning | 106 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 46 | Tussenwoning | 131 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 47 | Tussenwoning | 106 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 48 | Tussenwoning | 131 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 49 | Tussenwoning | 106 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 50 | Tussenwoning | 131 m² | 2025 | A++++ |
| Delfzicht 51 | Hoekwoning | 106 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 52 | Hoekwoning | 131 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 54 | Twee-onder-een-kapwoning | 161 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 55 | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 56 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 57 | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 58 | Hoekwoning | 114 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 59 | Twee-onder-een-kapwoning | 155 m² | 2025 | A+++ |
| Delfzicht 60 | Tussenwoning | 114 m² | 2025 | A++++ |
Alle overige nummers
Andere straten in Steenbakkersbuurt
- Vlamoven
- Zigzagoven
- Ringoven
- Mondsteen
- Zeshuizen
- Tichelwerk
- Veldoven
- Gevelsteen
- Vormer
- Walker
- Zetter
- Bleeksteen
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.