Handweg, Amstelveen
Aan de Handweg liggen 78 woningen, met huisnummers van 2 tot 157. Overwegend vrijstaande woningen (32%), mediaan 216 m², gebouwd rond 1975. De postcodes zijn 1185 TS, 1185 TT, 1185 TV, 1185 TW, 1185 TX en 1185 TZ.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 830.000 – € 1.892.000 voor een woning van 216 m²
216 m² is de mediane oppervlakte aan de Handweg. Gerekend met € 6.303 per m². Dat is het prijspeil van Amstelveen — 1.259 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Populierenbuurt binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 54 van de 78 woningen (69%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (15×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Handweg 2 | Vrijstaande woning | 299 m² | 1914 | C |
| Handweg 3 | Vrijstaande woning | 387 m² | 2006 | — |
| Handweg 15 | Twee-onder-een-kapwoning | 85 m² | 1910 | G |
| Handweg 17 | Twee-onder-een-kapwoning | 106 m² | 1910 | E |
| Handweg 19 | Hoekwoning | 220 m² | 1913 | A+ |
| Handweg 21 | Tussenwoning | 161 m² | 1913 | C |
| Handweg 23 | Tussenwoning | 264 m² | 1932 | A+ |
| Handweg 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 177 m² | 1932 | — |
| Handweg 27 | Vrijstaande woning | 217 m² | 2025 | — |
| Handweg 29 | Vrijstaande woning | 226 m² | 1988 | C |
| Handweg 31 | Vrijstaande woning | 229 m² | 1916 | — |
| Handweg 31A | Twee-onder-een-kapwoning | 260 m² | 1975 | — |
| Handweg 31B | Twee-onder-een-kapwoning | 268 m² | 1975 | C |
| Handweg 33 | Vrijstaande woning | 299 m² | 1927 | D |
| Handweg 35 | Vrijstaande woning | 326 m² | 1928 | C |
| Handweg 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 180 m² | 1929 | E |
| Handweg 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 185 m² | 1929 | E |
| Handweg 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 178 m² | 1929 | — |
| Handweg 43 | Tussenwoning | 215 m² | 1929 | — |
| Handweg 45 | Tussenwoning | 223 m² | 1931 | — |
| Handweg 47 | Twee-onder-een-kapwoning | 279 m² | 1931 | G |
| Handweg 49 | Twee-onder-een-kapwoning | 226 m² | 1931 | — |
| Handweg 51 | Twee-onder-een-kapwoning | 186 m² | 1931 | G |
| Handweg 53 | Hoekwoning | 224 m² | 1933 | C |
| Handweg 55 | Twee-onder-een-kapwoning | 188 m² | 1933 | — |
| Handweg 57 | Twee-onder-een-kapwoning | 327 m² | 1933 | G |
| Handweg 59 | Twee-onder-een-kapwoning | 283 m² | 1933 | G |
| Handweg 69 | Vrijstaande woning | 190 m² | 1931 | F |
| Handweg 71A | Twee-onder-een-kapwoning | 299 m² | 2021 | A |
| Handweg 71B | Twee-onder-een-kapwoning | 292 m² | 2021 | A |
| Handweg 71C | Hoekwoning | 241 m² | 2021 | A |
| Handweg 71D | Tussenwoning | 305 m² | 2021 | A |
| Handweg 71E | Tussenwoning | 250 m² | 2021 | A |
| Handweg 71F | Tussenwoning | 257 m² | 2021 | A |
| Handweg 71G | Tussenwoning | 252 m² | 2021 | A |
| Handweg 71H | Hoekwoning | 277 m² | 2021 | A |
| Handweg 73 | Vrijstaande woning | 196 m² | 1935 | A+ |
| Handweg 75 | Vrijstaande woning | 223 m² | 1968 | — |
| Handweg 99A | Vrijstaande woning | 296 m² | 1973 | A |
| Handweg 101A | Vrijstaande woning | 260 m² | 1951 | D |
| Handweg 103 | Hoekwoning | 118 m² | 1956 | — |
| Handweg 103A | Tussenwoning | 117 m² | 1956 | C |
| Handweg 103B | Hoekwoning | 117 m² | 1956 | — |
| Handweg 103C | Hoekwoning | 176 m² | 1952 | — |
| Handweg 103D | Tussenwoning | 144 m² | 1952 | — |
| Handweg 103E | Hoekwoning | 124 m² | 1952 | — |
| Handweg 105 | Vrijstaande woning | 242 m² | 1957 | F |
| Handweg 111 | Appartement | 130 m² | 1909 | — |
| Handweg 113 | Appartement | 163 m² | 1909 | — |
| Handweg 113 | Appartement | 100 m² | 1909 | — |
| Handweg 119 | Vrijstaande woning | 360 m² | 1908 | A+ |
| Handweg 121 | Vrijstaande woning | 222 m² | 1980 | — |
| Handweg 121A | Vrijstaande woning | 425 m² | 2025 | — |
| Handweg 123 | Vrijstaande woning | 213 m² | 2015 | — |
| Handweg 125 | Vrijstaande woning | 199 m² | 2015 | — |
| Handweg 127 | Vrijstaande woning | 279 m² | 2007 | A |
| Handweg 129A | Appartement | 63 m² | 2024 | A+++ |
| Handweg 129B | Appartement | 61 m² | 2024 | A+++ |
| Handweg 129C | Appartement | 63 m² | 2024 | A+++ |
| Handweg 129D | Appartement | 60 m² | 2024 | A+++ |
Alle overige nummers
Andere straten in Populierenbuurt
- Populierenlaan
- Keizer Karelweg
- Dr. Plesmansingel
- Van der Hooplaan
- Fluweelboomlaan
- Lindepark
- Pruimenlaan
- Prunuslaan
- Acacialaan
- Haagbeukhof
- Haagbeuklaan
- Essenlaan
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.