Tentweg, Stolwijk
Aan de Tentweg liggen 142 woningen, met huisnummers van 1 tot 139. Overwegend vrijstaande woningen (54%), mediaan 135 m², gebouwd rond 1939. De postcodes lopen van 2821 AA tot 2821 AJ (8 in totaal).
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 366.000 – € 874.000 voor een woning van 135 m²
135 m² is de mediane oppervlakte aan de Tentweg. Gerekend met € 4.591 per m². Dat is het prijspeil van Stolwijk — 67 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — ongecorrigeerd, want in deze buurt zijn te weinig verkopen om een eigen prijspeil op te baseren. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 70 van de 142 woningen (49%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label A komt daarvan het vaakst voor (28×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Tentweg 1 | Vrijstaande woning | 148 m² | 1985 | B |
| Tentweg 2 | Appartement | 77 m² | 1990 | — |
| Tentweg 3 | Vrijstaande woning | 100 m² | 1931 | — |
| Tentweg 4 | Twee-onder-een-kapwoning | 197 m² | 2001 | B |
| Tentweg 5 | Vrijstaande woning | 241 m² | 1935 | — |
| Tentweg 5a | Appartement | 61 m² | 1987 | C |
| Tentweg 5b | Appartement | 58 m² | 1987 | C |
| Tentweg 6 | Hoekwoning | 248 m² | 2001 | B |
| Tentweg 8 | Hoekwoning | 190 m² | 2001 | — |
| Tentweg 9 | Vrijstaande woning | 253 m² | 1939 | — |
| Tentweg 11 | Vrijstaande woning | 150 m² | 1992 | — |
| Tentweg 12 | Vrijstaande woning | 125 m² | 2014 | — |
| Tentweg 13 | Vrijstaande woning | 234 m² | 1939 | — |
| Tentweg 15 | Vrijstaande woning | 239 m² | 1850 | — |
| Tentweg 16 | Twee-onder-een-kapwoning | 127 m² | 1993 | A |
| Tentweg 17 | Vrijstaande woning | 138 m² | 2003 | — |
| Tentweg 18 | Twee-onder-een-kapwoning | 146 m² | 1993 | — |
| Tentweg 19 | Vrijstaande woning | 255 m² | 1913 | B |
| Tentweg 20 | Vrijstaande woning | 247 m² | 2001 | A++ |
| Tentweg 21 | Vrijstaande woning | 121 m² | 1939 | — |
| Tentweg 21a | Vrijstaande woning | 119 m² | 2007 | — |
| Tentweg 22 | Twee-onder-een-kapwoning | 61 m² | 1939 | G |
| Tentweg 23 | Vrijstaande woning | 104 m² | 1939 | — |
| Tentweg 24 | Vrijstaande woning | 65 m² | 1939 | — |
| Tentweg 25 | Vrijstaande woning | 116 m² | 1990 | — |
| Tentweg 27 | Vrijstaande woning | 126 m² | 1939 | D |
| Tentweg 27a | Vrijstaande woning | 233 m² | 2014 | — |
| Tentweg 27b | Vrijstaande woning | 224 m² | 2014 | A |
| Tentweg 28 | Twee-onder-een-kapwoning | 122 m² | 1944 | — |
| Tentweg 29 | Vrijstaande woning | 218 m² | 2008 | A |
| Tentweg 30 | Vrijstaande woning | 161 m² | 1939 | — |
| Tentweg 31 | Vrijstaande woning | 158 m² | 2000 | — |
| Tentweg 33 | Vrijstaande woning | 127 m² | 1950 | — |
| Tentweg 34 | Vrijstaande woning | 116 m² | 1930 | — |
| Tentweg 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 207 m² | 1950 | B |
| Tentweg 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 152 m² | 1950 | B |
| Tentweg 39 | Vrijstaande woning | 157 m² | 1950 | — |
| Tentweg 39a | Vrijstaande woning | 133 m² | 1996 | — |
| Tentweg 40 | Twee-onder-een-kapwoning | 52 m² | 1900 | — |
| Tentweg 41 | Vrijstaande woning | 130 m² | 1990 | C |
| Tentweg 42 | Hoekwoning | 77 m² | 1930 | F |
| Tentweg 43 | Vrijstaande woning | 127 m² | 1950 | — |
| Tentweg 45 | Vrijstaande woning | 144 m² | 1930 | — |
| Tentweg 46 | Vrijstaande woning | 110 m² | 1930 | D |
| Tentweg 47 | Vrijstaande woning | 110 m² | 1930 | B |
| Tentweg 49 | Vrijstaande woning | 380 m² | 1944 | — |
| Tentweg 50 | Vrijstaande woning | 229 m² | 1950 | — |
| Tentweg 51 | Vrijstaande woning | 94 m² | 1936 | — |
| Tentweg 53 | Twee-onder-een-kapwoning | 95 m² | 1951 | B |
| Tentweg 55 | Twee-onder-een-kapwoning | 91 m² | 1951 | — |
| Tentweg 56 | Tussenwoning | 174 m² | 1906 | — |
| Tentweg 57 | Vrijstaande woning | 166 m² | 1929 | D |
| Tentweg 58 | Twee-onder-een-kapwoning | 70 m² | 1930 | — |
| Tentweg 59 | Vrijstaande woning | 181 m² | 1930 | B |
| Tentweg 60 | Twee-onder-een-kapwoning | 118 m² | 1930 | E |
| Tentweg 61 | Vrijstaande woning | 109 m² | 1928 | F |
| Tentweg 63 | Vrijstaande woning | 94 m² | 1929 | — |
| Tentweg 65 | Vrijstaande woning | 63 m² | 1933 | — |
| Tentweg 66 | Vrijstaande woning | 127 m² | 1930 | — |
| Tentweg 67 | Vrijstaande woning | 76 m² | 1930 | — |
Alle overige nummers
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 72a
- 73
- 74
- 74a
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 81
- 83
- 85
- 86
- 87
- 89
- 90
- 91
- 91
- 92
- 92a
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 107b
- 107c
- 107d
- 107e-1
- 107e-2
- 107e-3
- 107e-4
- 107f
- 107h
- 107j
- 107k
- 107m
- 107n
- 107p
- 107r
- 107t
- 107w-1
- 107w-2
- 107w-3
- 107w-4
- 107x
- 107y
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 117
- 119
- 121
- 123
- 125
- 127
- 129
- 131
- 133
- 135
- 137
- 139
Andere straten in Stolwijk
- Goudseweg
- Bovenkerkseweg
- Bilwijkerweg
- Korenbloemstraat
- Rietgors
- Zwanendreef
- Frans Halsstraat
- Rembrandtlaan
- Sportlaan
- Groenhove
- Kievitslaan
- Veldzoom
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.