Letterveldweg, Borne
Aan de Letterveldweg liggen 81 woningen, met huisnummers van 14 tot 136. Overwegend twee-onder-een-kapwoningen (38%), mediaan 137 m², gebouwd rond 1972. De postcodes zijn 7621 CA, 7621 CC, 7621 CD, 7621 CE en 7621 CG.
Wat woningen hier ongeveer waard zijn
€ 267.000 – € 609.000 voor een woning van 137 m²
137 m² is de mediane oppervlakte aan de Letterveldweg. Gerekend met € 3.197 per m². Dat is het prijspeil van Borne — 311 verkopen in de afgelopen twaalf maanden — bijgesteld naar wat Letterveld II binnen die plaats waard is. Dit is een oriëntatie voor de straat als geheel en geen taxatie: onderhoud, indeling en tuin zitten er niet in, en het bedrag rekent met de mediane woning en niet met het energielabel van één huisnummer. Per huisnummer staat de onderbouwing op de adrespagina hieronder.
Energielabels aan deze straat. Van 37 van de 81 woningen (46%) is een energielabel geregistreerd bij RVO; label C komt daarvan het vaakst voor (21×). Woningen zonder vermelding hebben geen geregistreerd label — bij verkoop of verhuur is dat wel verplicht.
Uitleg bij deze cijfers
- Wat is mijn huis waard?
- Is een woningwaarde-indicatie hetzelfde als een taxatie?
- Waarom geeft elke woningwaarde-site een ander bedrag?
Woningen aan deze straat
| Adres | Type | Oppervlakte | Bouwjaar | Label |
|---|---|---|---|---|
| Letterveldweg 14 | Vrijstaande woning | 217 m² | 1980 | — |
| Letterveldweg 16 | Vrijstaande woning | 283 m² | 1980 | — |
| Letterveldweg 17 | Hoekwoning | 158 m² | 1977 | — |
| Letterveldweg 18 | Vrijstaande woning | 141 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 19 | Tussenwoning | 178 m² | 1977 | — |
| Letterveldweg 20 | Twee-onder-een-kapwoning | 116 m² | 1930 | F |
| Letterveldweg 21 | Tussenwoning | 170 m² | 1976 | — |
| Letterveldweg 23 | Hoekwoning | 169 m² | 1977 | — |
| Letterveldweg 24 | Twee-onder-een-kapwoning | 142 m² | 1930 | G |
| Letterveldweg 25 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 1937 | — |
| Letterveldweg 26 | Vrijstaande woning | 166 m² | 1980 | — |
| Letterveldweg 27 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 1935 | E |
| Letterveldweg 27a | Vrijstaande woning | 311 m² | 1979 | A |
| Letterveldweg 29 | Twee-onder-een-kapwoning | 138 m² | 1937 | — |
| Letterveldweg 30 | Hoekwoning | 86 m² | 1975 | — |
| Letterveldweg 31 | Twee-onder-een-kapwoning | 166 m² | 1937 | D |
| Letterveldweg 32 | Tussenwoning | 88 m² | 1975 | C |
| Letterveldweg 33 | Twee-onder-een-kapwoning | 191 m² | 1976 | C |
| Letterveldweg 34 | Tussenwoning | 86 m² | 1975 | — |
| Letterveldweg 35 | Twee-onder-een-kapwoning | 153 m² | 1976 | — |
| Letterveldweg 36 | Hoekwoning | 86 m² | 1975 | C |
| Letterveldweg 37 | Twee-onder-een-kapwoning | 177 m² | 1976 | — |
| Letterveldweg 38 | Hoekwoning | 183 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 39 | Twee-onder-een-kapwoning | 180 m² | 1976 | — |
| Letterveldweg 40 | Tussenwoning | 156 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 41 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 1977 | C |
| Letterveldweg 42 | Tussenwoning | 151 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 43 | Twee-onder-een-kapwoning | 177 m² | 1976 | C |
| Letterveldweg 44 | Tussenwoning | 133 m² | 1971 | C |
| Letterveldweg 45 | Vrijstaande woning | 197 m² | 1977 | D |
| Letterveldweg 46 | Tussenwoning | 146 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 47 | Vrijstaande woning | 175 m² | 1977 | — |
| Letterveldweg 48 | Tussenwoning | 166 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 50 | Hoekwoning | 163 m² | 1971 | B |
| Letterveldweg 52 | Tussenwoning | 130 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 54 | Tussenwoning | 130 m² | 1971 | B |
| Letterveldweg 56 | Twee-onder-een-kapwoning | 130 m² | 1971 | — |
| Letterveldweg 58 | Twee-onder-een-kapwoning | 161 m² | 1974 | C |
| Letterveldweg 60 | Hoekwoning | 143 m² | 1974 | B |
| Letterveldweg 62 | Twee-onder-een-kapwoning | 114 m² | 1937 | — |
| Letterveldweg 64 | Twee-onder-een-kapwoning | 141 m² | 1937 | — |
| Letterveldweg 87 | Twee-onder-een-kapwoning | 193 m² | 1972 | — |
| Letterveldweg 89 | Twee-onder-een-kapwoning | 134 m² | 1973 | D |
| Letterveldweg 91 | Twee-onder-een-kapwoning | 178 m² | 1972 | E |
| Letterveldweg 93 | Twee-onder-een-kapwoning | 148 m² | 1972 | B |
| Letterveldweg 95 | Twee-onder-een-kapwoning | 187 m² | 1972 | — |
| Letterveldweg 96 | Hoekwoning | 118 m² | 1967 | — |
| Letterveldweg 97 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 1972 | — |
| Letterveldweg 98 | Tussenwoning | 111 m² | 1967 | D |
| Letterveldweg 99 | Twee-onder-een-kapwoning | 133 m² | 1975 | C |
| Letterveldweg 100 | Tussenwoning | 116 m² | 1967 | — |
| Letterveldweg 101 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 1975 | — |
| Letterveldweg 102 | Tussenwoning | 110 m² | 1967 | — |
| Letterveldweg 103 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 1974 | C |
| Letterveldweg 104 | Tussenwoning | 105 m² | 1967 | C |
| Letterveldweg 105 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 1974 | C |
| Letterveldweg 106 | Tussenwoning | 105 m² | 1967 | C |
| Letterveldweg 107 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 1974 | — |
| Letterveldweg 108 | Tussenwoning | 116 m² | 1967 | — |
| Letterveldweg 109 | Twee-onder-een-kapwoning | 128 m² | 1974 | C |
Alle overige nummers
Andere straten in Letterveld II
- Meidoornhof
- Clematishof
- Ruwerstraat
- Goudenregenstraat
- Emmastraat
- Kerkedennen
- Ververstraat
- Wingerdstraat
- Twickelerblokweg
- Zijdestraat
- Kamperfoeliestraat
- Vuurdoornstraat
Bron: BAG (Kadaster) voor adres, oppervlakte en bouwjaar. Het woningtype leiden wij zelf af; zie de methodiek.